reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
bo sprawdzalam na stronie laboratorium , którego punkt pobrań krwi mam niedaleko i cena 50 zł i okres oczekiwania maxymalnie do 10 dni, i wydawalo mi się trochę długo.
 
tu niestety wogole bety nie robia..........
ja juz mam terminu na moje wizyty na najblizszy czas
07.01- pierwsze usg (oby tylko wszystko bylo ok)
18.01- spotkanie z polozna
28.01- kolejne usg (i znow oby tylko bylo dobrze)
jAK przejde przez te badania i wszystko bedzie oki to wtedy odetchne z ulga...
oczywiscie objawow wciaz za wiele nie mam choc wczoraj wieczorem mnie zamdlilo i tak czuje sie do teraz lekko mi niedobrze
 
U mnie beta kosztuje 20 zł i jesli laboratorium bada samo to po południu jest wynik, a jak jest to filia i do badania zawożą gdzieś dalej to czeka się 2-3 dni.
 
ja miałam betę o 10.30 robioną i to zawozili nie na miejscu, a o 16 tej Panie z recepcji do mnie zadzwoniły same :) oczywiście wszystko prywatnie
 
reklama
Do góry