reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Ja odebrałam dzisiaj wypis ze szpitala i wszystkie wyniki ok. Hemoglobina 11 (uff, bo często mam anemię) a szyjka zwarta i długa 4, 6 cm:)))
 
reklama
Ja też nie mogę się już doczekać!! :-) Pewnie już będzie wiadomo co nosimy pod serduszkami...

Mi juz na ostatniej wizycie mówil,że na 80 % chlopczyk. Juz sie na to nastawilam i czekam tylko na nastepna wizyte zeby potwierdzil:) wtedy bede mogla poszalec z zakupami:) ahh juz sie nie mohe doczekac:):p chociaż gdyby byla dziewczynka to też bym sie cieszyla:)
 
Znakomicie,zwłaszcza w 40 tc;)
A na poważnie 4,7 to starsznie długa! Ja w pierwszej ciąży miałam niecałe 4 z tendencją malejącą, ale jak miałam już rodzić to się wredna bestia zatrzymała na 2,5 i położna masowała tak długo aż zaczęłam krzyczeć z bólu...brrr.
Długa szyjka na tym etapie to skarb:)
 
reklama
Do góry