reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

dzięki dziewczyny. Jak odbiore betkę, to napisze co i jak. Boje sie tylko, ze nie bede miała jak zrobić ją pojutrze z młodym pod ręką. Dzis rano jeszcze mój M był i to on zawiózł Maćka do żłobka, a wraca dopiero w czwartek po południu, zebym mogła wieczorkiem do gina iść. Ale rano będę z młodym. Może zatrudnie pielęgniarki ;)
A tak a propos - z usg wyszła wielkość pęchcerzyka o 2 dni młodsza niz na suwaczku.
 
reklama
Trina- musi być wszystko dobrze... :))
U mnie było podejrzenie ciąży pozamacicznej i byłam w szpitalu od czwartku do wczoraj...
na szczęście pojawił się pęcherzyk :)) ma całe 8 mm :)))
 
Ewcia cieszę sie, że dobrze sie skończyło. Moja przyjaciółka miała ciążę pozamaciczną. Nienajlepiej to zniosła, głównie psychicznie.
Ale skoro u Ewci pęcherzyk sie odnalazł, to może i u mnie fasolka przestanie się w chowanego bawić ;)
PS. Mój pęcherzyk ma 16 mm.
 
Ewcia piękny bobas 8mm!! achhh

Trina ciąża może rzeczywiście może być młodsza niż wychodzi z om;))))
Moja poprzednia była na usg dużo starsza a z "macania" młodsza niż z usg.
Postaraj się jednak zrobić bete nawet z małym bo ważny jest ten przyrost 2 dniowy,to powie więcej niż usg:))
 
Trina- nie dziwię się przyjaciółce:-(
My niestety jesteśmy po stracie Synka i do dziś nie jest łatwo...:-(
A u Ciebie zobaczysz, pojawi się Maleństwo:tak:
Może owu. miałaś później;-)

Poziomki- ;-)
 
Trina leżenie na fasolkę nie pomoże ale na krwawienie już tak ;-) Głównie odpoczynek :tak: Masz bardzo zdrowe podejście, podoba mi się. Jestem dobrej myli :-)
 
dziewczyny ktore juz sa pewne terminu i tego ze z ciaza wszystko om , piszcie mi na prv termin porodu i ewentualne imiona wybrane dla dzieci i dla chlopca i dla dziewczynki , moze byc po kilka (ale nie za duzo;-)) bede robila liste naszych majowych malenstw
 
hejka!
Odebrałam wyniki bety - 30.136,5
wg norm to mniej więcej 6 tydzień, więc powiedzmy, że się zgadza, bo wg OM leci mi 7. Spróbuję z Maćkiem zrobić betę2 w czwartek, choć wynik i tak będę miała wieczorkiem, a wcześniej powinnam zaliczyć gina.
 
reklama
Do góry