reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

no i jak tam poniedziałkowe usg?? :)) u mnie wielkie uffff :) tym razem już było dzidzie widać :) serduszko biło pięknie, aż się wzruszyłam :) maluszek mierzy niecałe 8mm więc to jeszcze maleństwo, wyszło, że ma 6t5d ale to jeszcze będzie zweryfikowane na kolejnym usg :)
 
reklama
U mnie "tylko" jeden dzieciaczek, malutki bo młodszy o tydzień niż by to z OM wynikało czyli 5w6d, serduszko biło pięknie:-D jedynie mam torbiele na obu jajnikach, ale ponoć to niegroźne i powinno się wchłonąć:cool:
 
Dziewczyny ale się cieszę :))) moje dziecko ma 1,5 cm :-D od jutra 8 tydzień -tak mam na zaświadczeniu o które poprosiłam).serduszko biło pięknie i mam zdjęcie ale tylko wydruk (w sensie, że nie na płycie) więc może jutro jakoś spróbuję je wkleić i Wam pokazać. piszę pewnie nie składnie ale jestem strasznie zmęczona:eek:
Termin mam na 29 lipca ale oczywiście zostaję tutaj na forum:-) jak mi sie coś przypomni to jutro napiszę z pracy. DOBRANOC:-)
 
Ostatnia edycja:
Byłam.
miałam robione USG i na nim jest napisane 4 tydzień 6 dzień.
Na karcie 5 tydzień...więc już sama nie wiem...
Serduszko na razie nie bije... ale pani doktor powiedziała, że na chwilę obecną wszystko jest oki :)
Jedynie mam twarda macicę i dostałam lek na podtrzymanie ciąży...coś na D...:)
Aa no i dzisiaj otatnia nocka w pracy....:-)a od jutra zwolnienie.
Kurcze...tak się boję...dopiero za miesiąć wizyta...kiedy powinno zacząc bić serduszko :-(??
Czy was też ogarnia takie przerażenie...czasami mam ochote skakać ze szczęścia a chwilę później odczuwam lęk...przed poronieniem a następnie przed posiadaniem dziecka.
 
Gratulacje all me i Fibi. super wiadomości :-)All-me - to całkeim normalne. U mnie to już druga ciąża a huśtawka nastrojów czasami większa niż przy pierwszej. Dzisiaj o mało sie nie popłakałam w metrze bo sobie coś bzdurnego pomyslałam, za to wczoraj w przypływie nagłej euforii p[owiedziałam 3 kolezankom z pracy, czego oczywiście na razie nie planowałam ...
 
Hej dziewczyny! :-) Oj emocjonujący był ten poniedziałek dla wielu z nas :-) Byłam wczoraj na USG i tym razem już był zarodek w pęcherzyku i pięknie bijące serduszko!!! Lekarz mówił, że raczej nie usłyszymy, bo ma dopiero 0,5 cm ale miałam szczęście i dane mi było usłyszeć szybciutkie bicie!! Cieszę się ogromnie!!! :-D Rzucił okiem na wyniki badań, wszystko w normie ale dalej biorę duphaston ze względu na poprzednie poronienie. Mam się niczym nie martwić a kolejna wizyta 15 stycznia.
U mnie z OM wychodzi 7t4d a z USG 6t2d.
Pozdrawiam Was i życzę takich samych wrażeń jak u mnie wczoraj :-)
 
reklama
aleksandral, wlasnie myslalam wczoraj o Tobie, gdziezes sie nam podziala:-)Serdeczne gratulacje:-)To mi daje nadzieje, ze ja tez wkrotce zobacze zarodek z bijacym serduszkiem, bo mialysmy niedawno taka sama sytuacje (10 mm pecherzyk bez zarodka). Tym bardziej gratuluje!:tak:
 
Do góry