reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

aleksandral, wizyte mam w poniedzialek i sie doczekac nie umiem. Szwedam sie po domu i tylko mysle i mysle. Te czekanie jest najgorsze, dlatego zastanawiam sie czy nie isc dzisiaj wieczorem. I tak mam zamiar zmienic pania gineklog i klinike, wiec zobaczymy.. Jak malz nie bedzie zmeczony po pracy to pojedziemy, a jak bedzie to dopiero w poniedzialek..
 
reklama
Sisha mi też ciężko było wytrzymać, także wcale Ci się nie dziwię :-) Na szczęście miałam dużo pracy, więc tydzień szybko zleciał, ale ostatnie godziny były straszne :-) Skoro i tak chcesz zmienić lekarza to może faktycznie idź od razu do nowego. Daj znać czy udało się dziś! Trzymam kciuki i pamiętaj - myśl pozytywnie! :-)
 
dziewczyny mam pytanie: wczoraj bylam na wizycie to był równo 7 tydzień , ale miałam cykle 30 dniowe i owulacje w 16-17 dc ,wiec pozno-zarodek jest, serduszko biło ,ale wielkość zarodka to tylko niecale 6 mm-i wg usg 6tydzien i 2 dzień- czy takie przesunięcie jest normalne? lekarz mówi ,że wszystko ok i ,że najważniejsze ze serduszko bije.
 
Cleo wygląda ok

Madzik najważniejsze, że serduszko bije :-) takie przesunięcia są normalne. Zresztą na takim pierwszym USG ćwierć milimetra w jedną czy w drugą stronę już potrafią zrobić dzień różnicy.
 
aleksandral, jednak ide w poniedzialek. Daje maluszkowi czas na urosniecie i na pokazanie mi bijacego serduszka.. Robie sobie przerwe od forum, bo im wiecej tu jestem tym bardziej sie nakrecam, ze moze cos jest zle.. Byle do poniedzialku. Dzieki kochana za trzymanie kciukow za mnie, przydadza sie w poniedzialek:blink:
 
dziewczyny w pon miałam bete 202,wczoraj 314 czy wzrost jest ok??napisalam do mojej doktorki ciekawe co odpisze
wydaje się, ze przyrost jest oki, a policzyc to możesz sama tutaj HCG Calculator and hCG Level Tool | BabyMed.com
dziewczyny mam pytanie: wczoraj bylam na wizycie to był równo 7 tydzień , ale miałam cykle 30 dniowe i owulacje w 16-17 dc ,wiec pozno-zarodek jest, serduszko biło ,ale wielkość zarodka to tylko niecale 6 mm-i wg usg 6tydzien i 2 dzień- czy takie przesunięcie jest normalne? lekarz mówi ,że wszystko ok i ,że najważniejsze ze serduszko bije.
U mnie tez dzidziolek jest młodszy niż by to wynikało z ostatniej miesiączki, to normalne przy dłuższych cyklach, kiedy to owulacja nie jest standardowo w 14 dc a później, do tego doczodzi czas na zagnieźdzenie i wychodzi na to, ze ciąża jest poprostu krótsza... u mnie np o 5 dni chyba.... jak serduszko biło to jest już super!
 
pani doktor napisała ze troche wolny ten przyrost mam powtórzyć ...wszedzie jest napisane ze po 48 h powinno byc60-65% imniej wiecej tyle jest...załamałam sie :(
 
bylam dzisiaj na nieplanowanym usg ze wzgledu na plamienia. dzieciatko malenkie, wg usg 5-6 tydzien, nie ma serduszka.... lekarka kazala mi sie nastawic na poronienie w tym tygodniu, marne szanse, ze cos sie poprawi. Kolejna wizyta 31.12 i wtedy zdecyduja co zrobic..
 
reklama
ja sama nie wiem czy w pechrzyku juz bedzie widac coś...i raz sienakrecam a raz nie...

RudA a objawy jakieś masz typowo ciążowe?
 
Do góry