reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

reklama
Na karcie, którą dostałam od lekarza...jest napisane:
Ocena wczesnej ciązy i dalej...
średnia wartość 5,5 mm
srednia wartość 2,00 mm
Co to oznacza?
 
Babyyyy nie rozkminiajcie wynikow,pomiarow,wartosci itepe. Od tego jest lekarz. Jesli wszystko jest ok to tak jest. Jesli cos by sie dzialo to by lekarz powiedzial...


I gratki wszystkich wizyt :)
 
Hej dziewczyny :) po pierwsze to gratuluje udanych wizyt ;**

A teraz do dziewczyn ktore nie potrzebnie sie zamartwiaja :D troche was pociesze kazda ciaza jest inwidualna i dzidziulek sie pojwi serducho tez :D ja pierwsza wizyte zaliczylam w 7-8tyg od OM lekarz powiedzial ze jest pecherzyk ale nic poza tym za 2tyg mialam sie zglosic poszlam do innego lekarza potwierdzil ze 10tyg ciazy ale dzidziulek ma 8tyg i teraz jestem juz 25 tyg wiec glowa do gory nie matwic sie na zapas wszystko bedzie okey :D a stres nam nie pomaga a szkodzi ;) wiem ze tak sie tylko mowi (ale co ma byc to bedzie) :)
 
Aleksandra, Cleo - serdeczne gratulacje!

All_me zgadzam się z dziewczynami. Jeżeli lekarz nie skomentował to na pewno jest ok. Nie ma co się wkręcać i stresować.
 
Dzięki dziewczyny :-)
Sisha - wszystko będzie dobrze! Tydzień temu na USG miałyśmy to samo, tylko 10mm pęcherzyk a ja po 6 dniach słyszałam już moje serduszko więc u Ciebie na pewno będzie tak samo! :-) Ja sobie cały czas tłumaczę, że wszystko jest w porządku i chodzę uśmiechnięta. Polecam! :-D Kiedy Ty masz kolejne USG? Ja mam 15 stycznia, wtedy to już będzie olbrzymek :)

All-me - na pewno to długość "czegoś" w mm, pęcherzyka lub zarodka, ale może lepiej byłoby zapytać lekarza. Może po prostu zadzwoń bo ja sama wiem, że na wizycie jestem tak przejęta tym co widzę na USG, że zapominam co mówi lekarz :-)

A tak poza USG dziewczyny, robiłyście inne badania? Ja mam wzorową morfologię, ale w moczu wyszło "bakterie-liczne". Podobno w ciąży jest tak często, kazał mi brać urosept i żurawinę. Infekcji żadnej na szczęście nie mam, nic mnie nie boli i nie piecze. Macie podobnie?
 
reklama
Aleksandra - ja teraz pewnie skierowania na badania dostanę dopiero na wizycie 27 grudnia, ale w pierwszej ciąży raz czy dwa się zdażyło. Rzeczywiście w ciąży to jest dość częśte bo zmiany sprzyjają ich namnażaniu.
Ale podstawą jest łapanie środkowego strumienia :-) dopiero w ciąży załapałam o co chodzi i wtedy wyniki od razu lepsze :-)
 
Do góry