reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie i samopoczucie

ja wciąż w dwupaku..... mam nastrój taki, że lepiej nie pytac....
jutro wizyta u mojej gin, mój M chce ze mną jechac i z nią pogadac coby szybciej jakoś na wywołanie mnie wzieli... bo ledwo drepczę.


dziewczynki jeszcze może Wam sie uda przed, albo w sam termin i będzie dobrze...... Wasze aniołeczki też się nie spieszą, ale robi się coraz cieplej...... może wiosnę poczują to wyjdą. Misia kazała nakrzyczec na brzuszki że jak nie będą chciały samew wyjśc aniołeczki to je wytargamy za uszy... u niej ponoc zadziałało hehehehhe
Właciwie tobie to już powinni coś "robić" z tym spóźnialskim ..tak myśle

Ehh mnie wczoraj juz tak brzusiu pobolewał.. ale poszłam siku i przeszło...wszyscy mi mowia ze mam jeszcze wysoko brzusio i ze nie tak prędko a ja zauważyłam ze raz jest nisko a raz wysoko..:crazy:
 
reklama
Właciwie tobie to już powinni coś "robić" z tym spóźnialskim ..tak myśle

Ehh mnie wczoraj juz tak brzusiu pobolewał.. ale poszłam siku i przeszło...wszyscy mi mowia ze mam jeszcze wysoko brzusio i ze nie tak prędko a ja zauważyłam ze raz jest nisko a raz wysoko..:crazy:
no ja bym bardzo chciała, bo jak tak dalej pujdzie to ja się wykończę fizycznie ( z braku snu) i nerwowo jeszcze przed porodem. Jutro mam wizytę u Ginki, zobaczymy co mi powie..... trzymajcie dziewczyny jutro po 15 kciuki żeby mi powiedziała coś optymistycznego
 
Właciwie tobie to już powinni coś "robić" z tym spóźnialskim ..tak myśle

Ehh mnie wczoraj juz tak brzusiu pobolewał.. ale poszłam siku i przeszło...wszyscy mi mowia ze mam jeszcze wysoko brzusio i ze nie tak prędko a ja zauważyłam ze raz jest nisko a raz wysoko..:crazy:
E ,tym brzusiem to się nie sugeruj,bo czasem opada dopiero dosłownie dzień,lub kilka godzin przed porodem-w szpitalu:tak:,może dzidzia sie różnie układa i dlatego wydaje się,że brzuszek zmienia "swoje poziomy":tak:
Widzę,że z Tarnobrzega jesteś-czyli nie tak daleko,właściwie nie wiem ile ode mnie dokładnie,ake dość blisko,jakieś 60km może
no ja bym bardzo chciała, bo jak tak dalej pujdzie to ja się wykończę fizycznie ( z braku snu) i nerwowo jeszcze przed porodem. Jutro mam wizytę u Ginki, zobaczymy co mi powie..... trzymajcie dziewczyny jutro po 15 kciuki żeby mi powiedziała coś optymistycznego
Trzymamy kciuki za jutro,a ja pojutrze wizyta w szpitalu na zapisie KTG
 
dziewczyny ogólnie wczoraj miałam jakiś dziwny dzień, nie dośc że jechałam z nadzieją na wizytę że coś się ruszyło, albo że zostawią mnie na wywołanie a tu z jednego i z drugiego lipa, to jeszcze moja waga ( prawie 19 kg na plus) no i jeszcze rozstępy..... poprostu kosmos.... całą ciążę nie miałam nawet pół rozstępu na brzuchu, nogach czy gdziekolwiek indziej...... a tu brzucho mi się bardzo obniżyło, skóra baaardzo się napięła i bolała jak diabli, wczoraj patrzę a ja na prawie całym brzuszku mam rozstępy takie świeżutkie czerwone......
z tym da się życ, ale kurde już po terminie i akurat teraz musiały mnie dopasc???!! no jak pech to pech co ?:tak:
 
dziewczyny a jak sadzicie moge do solarium isc juz ? bo w sobote mamy wesele a ja blada jak cholera ;/

ja nie karmię piersią i tydzień temu już byłam na solarium:D ale poszłam na 10 min i skóra mi schodzi haha:D dobre;)
ogólnie to sie nie opalam na solce szkoda mi skóry tylko przed jakimś sylwestrem czy takie tam,teraz poszłam żeby "syfki" wypalic co zostały po ciąży i 10 min widocznie było za dużo;)
wydaje mi sie że możesz iśc..a jak karmisz to zasłon piersi,moja koleżanka karmiąca tak robiła:)
 
reklama
Do góry