reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zmartwienia

reklama
oj, wspolczuje Ci tych nudnosci, u mnie jak narazie w miare ustapily, heh, wystraszyly sie szpitala i daly spokoj:)ale mialam juz ich dosc, bo zadne sposoby nie pomagaly!

trzymaj sie cieplutko i niech jak najszybciej ustapią!!
 
pauletta dziekuje :)
tez mam nadzieje ze szybko ustapia, tym bardziej ze caly czas pracuje i pracowac bede :(
za ciebie tez trzymam kciuki z calych sil i caly czas :)
 
Wieczorami mam okropną zgagę i mdłości :( nic nie wspomnę o ciągłym siusianiu i o zmęczeniu :( ale i tak jestem szczęśliwa i czekam z niecierpliwością na kolejne USG. Mój tato powiedział, że czuje, że będę mieć dziewczynkę ;) - zobaczymy, zobaczymy :)
 
Ja to się podle ostatnio czuję, niestety...Nie mogę za dużo łazić ani jeździć na rowerze bo mnie boli brzuch..A miały być takie fajne wakacje. zaczyna mnie też nieco mdlić nie pisząc już o zgadze :):) wszystko mi przejdzie jak wrócę do pracy..tylko gdzie ja tam będę spać ????? Aaa no i zemdlałam dzisiaj przy zastrzyku rozkurczowym. jak dziecko :(
 
reklama
kasianka - ja jestem zmęczona a pewnie mam jedno, a ty to podwójnie...
ale chyba nie powinnaś wracać do pracy, co na to gin???
 
Do góry