reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę na basenie.

ja dostalam pozwolenie na plywanie z malym ;p mamy upatrzone miejsce, tylko czekam na bezplatna przedlekcje bo glupio jest zaplacic 400 zl i sie okaze ze młode me nie będzie chciało pływać... Zajęcia są organizowane w hotelu spa w ZG z basenem dla maluszków i wanny z bąbelkami dla rodziców :p
 
reklama
My też zamierzamy chodzić na basen z Małą, na szczęście w naszej dziurce jest basen. Ja zamierzam na początek kupić koło do nauki pływania. Zaczniemy gdzieś od 5 mca.

As, powiem szczerze, że nie mogłam obejrzeć filmiku o ratowaniu się maluszka. Jest dla mnie przerażający, chociaż wolałabym, żeby moje dziecko umiało się tak ratować. Obym nigdy tego nie musiała doświadczyć, ani żadna z w Was.
Ale tam jest pokazane później ,że to wszystko kontrolowane było.
Na którymś filmiku widać ,że dziecko dużo ćwiczyło z mamą i efekty widać.
Każde dziecko pod sam koniec szkółki właśnie jest tego uczone.:tak::-):-)

Widzę ,że dużo z nas zamierza pływać z dziećmi.
Ale fajnie !!!!
 
dziewczyny ja z moja mała juz bylam na basenie 10lipca a 11 dopiero konczyla 2 miesiace :-). Była zachwycona. Fakt nie bylismy nie wiadomo jak dlugo jak na pierwszy raz bo raptem 20min ale Olcia byla zadowolona. Na basenie kupilam pampersa do plywania-faktycznie nie przemaka i jest mieciutki.
Nie mielismy zadnego instruktora bo nie wiedzielismy jak zareaguje ale bylo fajnie. na zamknietym (4str) jest zdjecie małej w basenie :-)
 
Ja zamierzam w tym miesiącu zacząć z mała chodzić na basen. Zamierzalam iśc i w zeszłym :dry: ale mój A. jakoś nie mógł się zebrać żeby z nami iść a na pierwszy raz Zuzi w basenie wolałabym nie być sama z cała trójką. Muszę mieć najpierw pewność, że Zuzi to odpowiada żeby po 5 mnutach w razie czego nei musieć chlopakom psuć zabawy.
Kuba zaczął chodzić na szkólkę jak miał pól roku i chodził przez 2 lata a Michał miał 3 miesiące i chodził niestety tylko pól roku, bo później Kuba nam zacząl chorować, zrobilo sie wszystko trudne logistycznie i zarzucilismy niestety. Teraz też na szkółkę chodzić nie będziemy (strasznie drogo by to wyszło dla całej 3) ale postaram sie z nimi chociaz 2 razy w miesiącu być na basenie
 
Chyba i u nas czas kupic kapielowki. Mysle, ze Robert bedzie mial frajde, a i ja chetnie wroce do plywania - w tym czasie maz mozezajac sie maluszkiem. Jak dlugo na poczatek dziecko moze byc w wodzie? Dopoki samo nie wysle sygnalow, ze ma dosc? U nas na basenie jest czesc do hydroterapii i woda tam znacznie cieplejsza, cwiczylam tam pod koniec ciazy, tam tez organizuja zajecia dla malych dzieci, ale na razie chcielibysmy sami, zreszta Robus sie chyba jeszcze nie kwalifikuje, musze dopytac, no i o cene... To nie byly zajecia dazace do nauki plywania, ale raczej oswajanie z woda i zabawy, a to mozemy sami poki co.

Kapielowki juz namierzylam, takie, co rosna razem z dzieckiem, zreszta tam, gdzie kupowalam zwykle pieluszki (wielorazowe).
 
My wybieramy się w najbliższym czasie Nie wiem czy wkładać strój czy zostać w samym pampersie?
 
reklama
Do góry