reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę na basenie.

Ja muszę poczekać do września bo wtedy odbędzie się lekcja pokazowa na basenie :)
Jakoś nie mam odwagi iść na normalny basen z Gabrysiem bo może się to skończyć zatruciem...
Większość dzieciaczków niestety tak kończyło po pierwszej kąpieli w miejskim basenie. Ja jakoś nie mam ochoty na tydzień rzygania i sraczki u 3 miesięcznego dziecka...

Gdzie to się kupuje te pieluszki do wody?? najgorsze jest to że potrzebuję na razie tylko jednej na lekcję pokazową....
 
reklama
Mysiu nie bardzo rozumiem czy Ty Gabrysia chcesz zanurzać?bo przecież jak dziecko wody nie chlipie to raczej nie powinno się zatruć.Ja osobiście jestem bardzo zadowolona były też inne maluchy ale nie tak młode jak nasze ale też i nie chodzące .U nas raczej basen czysty ,a ten u was to w takim razie pod SANEPID zgłosić
 
Azula, na publicznym basenie nie ręczę za ludność że nie nasiusia do wody :p za dużo tam e.coli :p poza tym przy przebiegu 300 ludziów na dzień nie trudno złapać jakiegoś wirusa :/ poza tym woda w basenie miejskim jest chlorowana i to już jest nie za dobrze dla mnie bo ja jestem okrutnie uczulona na chlor :/
W hotelu woda jest ozonowana, basenik przeznaczony tylko dla maluszków i woda ozonuje się między sesjami cały tydzień. No i ja będę się mogła spokojnie popluskać bez obaw że zemrę w trakcie pływania :D
Po basenach publicznych dzieciaki tu u nas często rotawirusa łapią, dużo właśnie słyszę że lądują później w szpitalu pod kroplówką :( wolę nie ryzykować...
 
strasznie. Faktycznie powinni ten basen porządnie sprawdzic.
U nas na basenie miejskim jest woda pół na pół chlorowana i ozonowana ale np w Pruszkowie tez na miejskim jest tylko ozonowana. Nie słyszałam żeby jakies dziecko po basenie miało rota, wiec to chyba nie jest "normalne".
Mysio a ty nie możesz sobie sama na ten hotelowy isc?
 
reklama
Mysiochomis szkoda ze tak drogo

co do pieluch babydream do pływania trzeba brać mniejszy rozmiar, bo są naprawdę potężne. Dużo większe niż hugisy do pływania. A pieluchy u mnie mozna kupic w sklepiku na basenie. 2 lata temu kosztowały 2 zł za sztukę, teraz pewnie drożej.
 
Do góry