reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę na basenie.

Hej

My tez bedziemy chodzily na basen:)))), tylko tutaj lekarz zaleca jak juz dziecko ma wszystkie podstawowe szczepienia zrobione, wiec po 4 miesiacu juz mozemy isc:-D....
 
reklama
I jak tam chodzicie na basen.Amelka dziś była już trzeci raz coaraz bardziej jej się podoba:tak::-).Dziś po raz pierwszy był z nami tatuś bo przedtem babcia bo tatuś pracował.On nie przepada za basenami ale z małą się świetnie bawił:-D
 
Azula - my jeszcze nie bylismy ale mi sie marzy... Mozesz napisac co tam z mala robiliscie w wodzie z Amelka, bo nie wiem jak sie za to wziac. Na kurs dla nemowlat przyjdzie nam, obawiam sie, poczekac a chcialabym pojsc juz. Nie chcialabym jednak zrobic czegos nie tak :baffled: Filmiki na you tube mi nic nie daly.
 
Kugela po prostu zacznij od wanny jak ją masz.A na basenie zaczynam od jakuzi bo tam ciut chłodniejsza potem brodzik mamy takie kółko dla niemowląt ale i na basenie takie można pożyczyć za darmo.Trochę w kółku trochę na rękach raczej na początku nie chlapać w buźkę bo można dziecko wystraszyć..Potem prysznic ubranko i cycuś bo basen wygładza.Miłej zabawy:-D
 
odswiezam temat, bo szkoda, zeby zaginal :-) Czy ktoras majowa mama poza aganova chodzi na kurs dla niemowlaczkow? W naszej dziurze kurs jest tylko w srody, czyli w dzien, kiedy malza nigdy nie ma a jak malza nie ma to nie ma samochodu a zima wozkiem za daleko :wściekła/y:Mialabym ewentualnie mozliwosc pojsc na 3 zajecia (3x 45 minut) z 10. Pieniadze smieszne, w zasadzie za darmo, bo to organizuje szpital (rehabilitacja). Pytanie do doswiadczonych mam: czy uda mi sie na tych 3 zajeciach nauczyc wszystkich "chwytow" tak aby potem z dzieciem chodzic samemu na normalny, publiczny basen? Co sie wogole z takim dzieciem robi w wodzie? Filmikow w necie jest multum ale jakos niewiele z nich wyczailam, wiec albo macie jakies fajne linki albo moze umiecie to ladnie opisac slowami :tak: Fotoreportaz aginovej jest super :-)
 
a w naszej dziurze koszt kursu dla dzieci kosztuje jak dla mnie bardzo duzo - juz nie pamietam- okolo 100eu- chcemy isc na normalny basen- lepiej z solona woda czy chlorowa?- trzeba na cos uwazac na zwyklym basenie?
 
andav - tam gdzie sa baseniki dla dzieci daja czesto "kranowke" (=mniej chloru niz normalnie). Odradzalabym zdecydowanie sol, bo dziec wode moze polknac a to jeszcze za wczesnie dla nerek. U nas 15€, wiec uwazam, ze jak gratis ;-)A co Ty zamierzasz robic na tym basenie? My raz bylismy z Olim i to byla lipa nad lipami, nie mielismy pojecia co robic i w sumie nikomu z nas sie to za bardzo nie podobalo (psu tez nie, bo byla sama w bagazniku :baffled:) - dlatego chcialabym pojsc na kurs :nerd:
 
reklama
nie mam pojecia co bym robila- nie zastanawialam sie nad tym- taki wypad pewnie by trwal i tak max 20 minut no chyba ze mlodemu by sie super spodobalo..... ja nie zamierzam zanurzac buzki malego- a myslalam ze sol lepsza jak chlor w oczach- sama nie wiem-
a co do tego co bym z nim robila to mysle ze poprostu chlupala, hopsa w wodzie robila przeciagala po wodzie coz wiecej.
 
Do góry