reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewidoczny pęcherzyk

Pewnie ze tak. Ja np mialam ostatnia miesiaczke 23.10. Wiedzac, ze i tak mam owulacje pod koniec cyklu nastawialam sie, ze zaszlam gdzies ok. 15ego listopada w ciaze, a z usg wychodzi, ze do zaplodnienia doszlo gdzies ok. 20-22 listopada :-) Czyli wtedy kiedy juz wyczekiwalam miesiaczki. I przy okazji termin wg OM mam o 2 tyg wczesniej niz wg usg. Na spokojnie, znajdz innego lekarza, polecanego i zobaczysz, ze zamiast Cie straszyc tylko Cie uspokoi :tak:
 
reklama
Ciekawa jestem jakie to uczucie, wiedzieć, że ma się w brzuchu takie maleństwo :) Na razie wiem, że jest tam pęcherzyk. Do tej pory zawsze zastanawiałam się jak to jest zobaczyć dwie kreski na teście :) Jak zobaczyłam, że pojawia się ciążowa to zamknęłam oczy a później ukradkiem spojrzałam czy jest cała :D i powtarzałam w myślach kilka niecenzuralnych słów :p, ale z radością. Czy delikatne ukłucia jakby szpilką w podbrzuszu są normalne? Dzisiaj pierwszy raz poczułam.
 
Bardzo normalne. Bole podbrzusza jak na okres, klucie w jajnikach, klucia w pochwie, w okolicach pepka... Wszystko to jest jak najbardziej normalne. Moj gin zawsze powtarza, ze dopoki nie ma plamienia to niepotrzebnie sie nie martwic. Ja juz drugi raz przezywam to, ze we mnie jest malenstwo. Za pierwszym razem jakos bardziej bylam tego swiadoma, tzn wiesz chodzilam jak na szpilkach i jak zolw, bo przeciez mam w sobie dziecko, nie moge przyspieszyc, bo jeszcze sie cos stanie :szok::-D Teraz czesto zapominam, ze jestem w ciazy i tym bardziej jak ide na usg jestem w szoku, ze widze na ekranie malenstwo :happy2:
 
Ja też mam takie mśli, że muszę wolniej chodzić, nie wykonywać zbyt energicznych ruchów i tak dalej ;) ...a zawsze dziwiłam się koleżankom ;P Na szczęście żadnych plamień na razie nie mam. Tylko te sporadyczne ukłucia czy uczucie rozrywania w bokach przy kichaniu, ale już wyczułam że pomaga lekkie skulenie się :) chcemy żeby było jak najlepiej więc nie możliwe żeby się nie martwić. Jeszcze całe życie będziemy się martwiły o dzieci z miłości :) dziękuje za wiadomości i pocieszenie:)
 
Dokladnie. Teraz martwisz sie, ze bedzie pusty pecherzyk, pozniej ze serduszko przestanie bic itd itp... Nie martw sie, kazda to przerabiala :-) Powodzenia i dobrych wiadomosci :-)
 
doladnie.. ja za kazdym razem przed usg mam stresa i uspokajam sie dopiero jak widze ruszajace sie malenstwo i slowa lekarki ze wszystko ok:) trzymam kciukasy:)
 
Zente ja jestem w podobnej sytuacji.27 listopada mialam 1 dzien ostatniej @ i 7 stycznia poszlam do gin na potwierdzenie ciazy wedlug OM to 6TC .Lekarz powiedzial mi tylko ze jest pecherzyk wielkosciowo na 4tc i mam przyjsc za tydzien na kolejne USG.Bo moze jest tylko puste jajo.Stwierdzil ze zobaczymy co z tego bedzie.Wczoraj z tych nerwow i paniki poszlam do innego gin i on stwierdzil ze tak jest pechcerzyk jak na 4 tc,ale mam sie nie stresowac bo nie wiemy kiedy byla owulacja i poczekamy 2 tygodnie.Bety nie kazal robic.Dodam ze w wigilie test byl negatywny a w sylwestra juz 2 kreski sie pokazaly.Wiec jestem pelna nadzieji ze owulacja sie przesunela i to poprostu tylko to.NIe plamie ani nic.
Moze tez zrobie bete??
 
Mnie właśnie też nie kazał robic bety ale tak sie zastanawialm dlaczego i doszlam dzisiaj do wniosku ze moze dlatego ze wtedy w ogole nie bylo widac pecherzyka i byla opcja ze jest ciaza pozamaciczna czyli w ogole nie bylobysensu robic betahcg gdyby pecherzyk byl w jajowodach. Dzisiaj powiedzialam gin ze zrobilam bete to powiedzial zebym zrobila druga i przyszla z wynikiem. Jesli u Ciebie pecherzyk byl juz w macicy to chyba tym bardziej powinnas miec zlecone betahcg. Z tego co tutaj na forum pisza mi dziewczyny, tto lekarz od razu powinien zlecic to badanie... Chyba ze maja jakis wazny powod dla ktorego tego nie robia. Teraz powiedzial ze przyrost bedzie wyznacznikiem czy ciaza jest prawidlowa.
 
Ja niby mam koniec 6 tygodnia a wielkosc pecherzyka pokazuje 5. Beta 5 albo 6. Mam nadzieje ze to jest 5... Najwazniejsze zeby przyrost byl dobry. Mysle ze tez powinnas sobie zrobic to badanie. Moze dziewczyny tez Ci doradzą? Ja sama jestem zielona o posluchalam ich :) martwie sie ale zaczynam myslec pozytywnie. Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu.
 
reklama
Do góry