reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezwykły sposób na przewidywanie płci!!!

A ja dzisiaj spotkałam koleżankę (lutowa mama tylko 2005). Powiedziała mi, że jak sie tyje tylko w brzuszku to dziewczynka, a jaki idzie w biodra, uda i brzunio to będzie chlopak. U niej sie sprawdziło (ma parkę). U mnie polowicznie też - przy małym uda i biodra ze trzy numery większe. A teraz tylko w brzunio idzie - dziewczynka? ;)
 
reklama
A Ja znowu słyszała że jak się ma ładną buzie w czasie ciąży nie ma żadnych uczuleń po twarzy to prawdopodobnie ma bedzie chłopczy , bo gdy ma się na twarzy chrostki to znaczy że dziewczynka zabiera urode mamusi:-)
 
tez o tym słyszałam. Ale dzisiaj moja babcia powiedzial mi, że jak była w pierwszej ciąży to wyglądał okropnie - a urodził sie chlopak. więc znowu kolejne przesądy. Chyba jednak USG jest najpewniejsze, chociaz tylko poród dale 100 % pewność
 
Ja tez mam przeczucia że to bedzie dziewuszka!!

Ostatnio rozmawiałam z moją kosmetyczką ona chciała mieć niespodziankę i 3 dni przed porodem był na KTG bo nie czuła ruchów dzidzi i się wystraszyła
lekarz zrobił jej USG i mówi ze mały ma się dobrze i meczy się już w środku no i cała niespodzianka poszła sobie w siną dal przez lekarza który nie zapytał
czy chcą lub znają już płeć dziecka!!! ah ci lekarze :(
 
Wiecie co mi też się wydaje, że tym razem będzie dziewczynka. Jak nam się sprawdzi to sporo będzie tych dziewuszek. Ola
 
reklama
a to dobre z tym lekarzem, ja tam chce wiedziec, juz chcialabym myslec o dzidzi bardziej osobowo, a nie malenstwo, bejbis etc.
 
Do góry