reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom białka w teście PAPP-A

U mnie jest teraz identyczna sytuacja i identyczny wynik - obniżone białko pappa i ryzyko z żadnego, wzrosło do aż 1:66... Dzisiaj robiłam badanie z krwi i za 10 dni wynik. Jak potoczyła się u Ciebie sytuacja ?
Patrząc na to, że ostatnio online była w marcu 2021 to raczej nie odpowie 😅
Zrób nifty i będziesz wiedzieć wszystko.
 
reklama
Kurcze, ja czekam na wyniki sanco, robiłam w poniedziałek. Myślałam, że do końca tygodnia będą, ale chyba marne szanse :/
To chyba zależy od miejsca. Ja jestem z Krakowa i kupowałam test bezpośrednio na ich stronie, pobranie miałam w domu w czwartek dwa tygodnie temu, więc próbka fizycznie była aw Warszawie pewnie w piątek, a wyniki dostałam w zeszły poniedziałek popołudniu. Więc właściwie lekko ponad 1 dzień roboczy to badali. A miałam kupiony pakiet rozszerzony.
 
To chyba zależy od miejsca. Ja jestem z Krakowa i kupowałam test bezpośrednio na ich stronie, pobranie miałam w domu w czwartek dwa tygodnie temu, więc próbka fizycznie była aw Warszawie pewnie w piątek, a wyniki dostałam w zeszły poniedziałek popołudniu. Więc właściwie lekko ponad 1 dzień roboczy to badali. A miałam kupiony pakiet rozszerzony.
Ja pobierałam w punkcie diagnostyki, wysłali tego samego dnia, także we wtorek już próbka na pewno była u nich... Mam nadzieję, że Twoje wyniki wyszły w porządku 😊
 
reklama
Hej,
Mieszkam na codzien w Anglii, miałam robione badania 30.11. Badania genetyczne wyszło mi że niskie szanse, znowu badania PAPP-A mam niskie 0.3839 nie wiem czy mam się niepokoić wynikami.
Dostałam zalecenie przyjmowania aspiryny przed spaniem.
 
Do góry