reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Nocne karmienie

bpcianek22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2005
Postów
74
Moja córeczka jutro skończy 5 miesięcy, uwielbia jesć - co 4 godziny. jednkaze nocki są męczące budzi się co 3-4 godzin bo jest głodna. co zrobić aby mała przesypiała nocki
 
reklama

Agnes2606

Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2006
Postów
1 369
Miasto
uk
widocznie jeszcze potrzebuje jedzenia w nocy:happy: , moja córeczka przestała jesc w nocy w wieku 8 miesięcy, kiedy przestałam ją karmić piersią, to po prostu sama przestała się budzić w nocy i teraz przesypia całe nocki
 

Aga.82.

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2007
Postów
50
Moja córka jeszcze teraz je ok.24 godziny butle z mlekiem,choc juz ja po trochu oduczam.Poradzilabym Ci, abyś podawała jak mała zacznie płakać próbować jej dać butelkę z wodą zamiast mlekiem.Moja nie zawsze chciala tą wodę lubi lub i tak później piła mleko,ale zawsze warto sprubować!!
 
Do góry