reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnik - przyjaciel czy wróg?

Moze stworzymy jakas ksiazke z przygodami kupkowymi naszych dzieci???? Moj Leos wczoraj odwalil numer, podczas kapieli zrobil kupke do wanienki, akurat na chwilke wyszlam do kuchni, wracam a on stoi na bacznosc i cos tam sobie merda kolo pupy, pytam sie go co zrobil a on mi pomazana reke podaje ;-) no i miala mama sprzatanie, ha ha, tak mi sie smiac chcialo bo mial taka minke przestraszona i zdziwiona zarazem ze hej!!!! ;-)
 
reklama
Wojtuś tez coraz częściej robi siusiu do nocniczka.Niestety ostatnio u mamy walnął też kupkę,ale tak się wystraszył,że nie chce teraz zrobić an nocniczku,a jak ma w pieluszce to mocno przeżywa,gdy ją się ściąga:zawstydzona/y: w sumie nie wiem dlaczego,bo jak walnął tę kupę do nocnika to go chwaliłam biłyśmy z mamą brawo,a poszło w druga stronę...
 
Jak ja jestem w domu Pati chodzi tylko w majteczkach i rajstopkach.Przy ciepłej pogodzie nie przeszkadzało jej,że ma mokro.Teraz .gdy jest chłodniej zawoła,ale dopiero jak zrobi.Zawoła:confused: raczej jest to okrzyk yyyy i pokazanie na majtki.sisi nie woła.eee tez nie.Ciezka droga prrzedemna.
 
Mijus Wojtek też nie woła,jak się zsika to woła mama;-) i już widzę mokre gacie:-D
 
A u nas właściwie edukacja nocniczkowa zakończona :tak::-) Oczywiście sukcesem :-):-):-) W ciągu dnia Oliwia chodzi tylko w majtkach i zawsze woła siku i kupkę. Nawet jak gdzieś wychodzimy to już w majtkach od jakiegoś czasu. Pampersy są tylko na noc, choć 90% nocek jest już bezsikowa :cool2: A w ciągu dnia tylko czasami popuści lub niezdąży dobiec do ubikacji, zwłaszcza jak się dobrze bawi i jest zajęta. Ale ogólnie jest SUPER! :-) Korzystamy tylko z ubikacji (z nakładką) a nocniczki są u jednej i drugiej Babci, ale także nie ma żadnego problemu z korzystaniem z nich. Moja Córcia jest poprostu przewspaniała. A jaka to jest ulga dla portfela ;-):-D
 
reklama
Do góry