reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowe pampersy straszne dziadostwo

No zielone Huggies drogie bardzo a różowe do kitu więc pampersy chyba będę używać ale jeszcze raz rossmana wypróbuje
 
reklama
u mnie teraz huggisy były w promocji w geantach,58sz po 40zł, czyli wychodziły po 68gr/szt, a pampery teraz w niby tej promocji 66szt 50zł to wychodzi 0,75gr. szt,
nie wiem po ile u Ciebie huggisy ale ja tak jak pisałam jade na promocjach.
pozdrawiam
 
łłłłłłłłłłlooooooooooooo ale drogo u mnie pampersy 50 zł za 90 szt czyli 0,56 szt, a w promocji 46,50 czyli 0,52 szt
 
no tak ;D ;D ;D, bo Ty masz przeciez maluteńką dzidzię, a z wiekiem w paczce pieluch mniej a cena taka sama :)
pozdrawiamy
 
Huggiesy i Pampersy wypadaja podobnie cenowo... i na jedne, i drugie sa podobne promocje...
w zaleznosci od sklepu roznica jest rzedu 2-3 groszy/szt. na korzysc ktorejs z firm... tylko trzeba poszukac... :)
 
no 75gr a 68gr to troszke wieksza róznica a takie promocje jak w realu to dośc rzadkie okazje.
nawet w tesco teraz 47, a nie 50 zł to wychodzi po 0,71gr.
niby rożnica niewielka ale sie zbierze.
nie wiem jak w innych miastach.
pozdrawiam
 
na Huggiesy najczesciej sa promocje w Geant... i tam prawie zawsze sa tansze niz Pampersy...

inne sieci chyba faktycznie, opanowal Pampers, chociaz jakos tak na przelomie roku byla fantastyczna znizka w Tesco na trojki... wychodzilo 53 gr./szt. :)

ostatnio kupowalam w Auchan czworki, bez promocji sklepowej (ale jest producencka)... po 66 gr./szt. wiec tez tragedii nie ma, bo jednak z wiekiem dziecie coraz mniej tych pieluch zuzywa...
...ale za Huggiesy tyle zaplace, za Pampersy bym nie dala bo jednak sa sporo gorsze... :)
 
dałam jeszcze jedna szansę i kupiłam wczoraj pampersy zobaczymy jak cos to odeślę.
Biedronkowe sie tez zepsóły najwyżej zostana tylko rossmanowskie
 
reklama
U mnie też pampersy przeciekały jak synek był malutki, czy układasz dzieciątko na boczku? Bo one nie potrafią sobie poradzić z tą pozycją, ja miałam przykaz od neurologa żeby go kłaść spać na boku i z tym lepiej radziły sobie zielone huggisy. Synek też był i jest bardzo ruchliwy i często pieluszka po prostu nie potrafiła się dokładnie dopasować do niego :) nawet jak leżał na pleckach. Ja wtedy przeszłam właśnie na zielone huggisy, też się zdarzało że miał mokre ubranko ale dużo rzadziej. Wogóle jak rósł to były tygodnie kiedy lepiej pasowały właśnie pampersy niż huggisy, przeszłam w ten sposób przez pampersy 1,2,3,4 i huggisy 1,2,3 :), potem zaczęłam i używam do dzisiaj 4 : cieny Lidlowe :), fioletowe tesco, fioletowe rossmany, są tak samo fajne jak pampersy a tańsze ;D
 
Do góry