reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowe pampersy straszne dziadostwo

Nie kłade na boczku bo nie lubi.

Ale słuchajcie pampersy przy Happy to jest rewelacja. Wczoraj na próbe kupiłam Happy i na szczęście tylko małe opakowanie 13 szt, bo sa przeokropne. najgorsze jakie miałam dla mnie TRAGEDIA
 
reklama
chyba masz za duze wymagania...
jak chcesz miec dobra pieluche, to kup Huggiesy flexy... a jak Ci szkoda kasy, to sie mecz z "dziadostwem"... :)
 
Nie mam za dużych wymagań chcę żeby moja córcie nie chodziła w dziadostwie szkoda mi jej pupci dziwie się że tobie nie.
U nas Huggies flexy praktycznie niedostepne jest nie wiem dlaczego.
A pampersy 2 były ok nie wiem dlaczego 3 sa takie beznadziejne, chociaż i tak rewelka w porównaniu do Happy
 
a dlaczego zakladasz, ze nie??? troche mnie to rozbawilo... ;D

jakos kazda mama jest w stanie wybrac sobie jakies pieluszki... wiadomo, jedne sa lepsze jakosciowo, drugie gorsze, ale Tobie nic nie pasuje...
"pampers - dziadostwo"... mooocno przesadzasz, bo sa gorsze pieluchy, a wiele mam ich z powodzeniem uzywa... znaczy co??? niedobre mamy bo uzywaja czegos gorszego niz "dziadostwo"... no bo tak wynika z Twojego rozumowania... wiec jak silisz sie na ironie, to moglabys celniej strzelac... ale niewazne... ::)

mam wrazenie, ze z tymi pieluchami jest u Ciebie wszystko w porzadku, tylko Ty wydziwiasz...
pelna pielucha ZAWSZE bedzie wilgotna, jak chcesz tego uniknac zmienaj czesciej... a pupa niemowlaka w temp pow. 20 stopni pod pielucha ZAWSZE bedzie spocona... zobaczysz co sie bedzie dzialo latem...
 
ciesze sie ze cie ubawiłam ::) ::) ::)
tylko że mnie nie chodzi o tpo że pupa jest wilgotna tylko ciuszki na zewnątrz tak jakby zamiast powietrza przepuszczały wilgoć.
Teddy pisze:
jak silisz sie na ironie, to moglabys celniej strzelac... ale niewazne... ::)
nie sile się na ironię tylko nie wiem czemu tak bronisz tego pampersa mogą mi przecież nie pasować i to chyba normalne że chcę dla dziecka jak najlepiej i piszę po szukam czegos co mi przypasuje
 
A ja do tej pory używałam pampersów, happy, rosmanowskich i huggisów super flexy.Wszystkie były ok, ale huggisy jak dla nas rewelacja, Uzywamy ich od około miesiąca i tylko raz w nocy bokiem coś wyciekło.Pozostałe pieluszki których używaliśmy sprawdzały się tylko w dzień.
 
U nas Huggies prawie niedostepne a jak już są to duże nie nasz rozmiar. Sa tylko te różowe a one też mi niepasuja bo rozmiarówka się niezgadza.
Kunda i nie przemakają mi kurcze jeszcze żadne pieluchy tak nie przemakały jak Happy. A używałaś innych pytam bo może nie masz porównania, sorki ale trudno mi uwierzyć że ktos może byc zadowolony z Happy ::) ;D ;D ;D
 
Patrzcie co mi napisała jedna dziewczyna a jednak miałam racje ::) ::) ::)
"
« Dzisiaj o 19:31:07 » Odpowiedz cytując
Jsorbek dopisuje, bo dopiero teraz doczytałam. Kolezanka z proctera mi mówiła, ze Pampers specjalnie mniej chłonne pieluchy na rynek wprowadza, zeby dzieci sie siku szybciej uczyły do nocniczka robic.
 
reklama
Powiem tylko tyle, że my stosujemy Pampersy od samego poczatku (czyli 1 i prawie 2 miesiące) i nie mam im nic do zarzucenia!!!

Są super a zdarzyło nam sie spróbowac innych pieluch o to nie to samo co nasze Pampersy.
A kupka może przez ten cały czas uciekła nam ze dwa-trzy razy, a czasami zdarzało sie że kupeczki były naprawdę rzadziutkie i nic nie lądowało poza pieluszką.
 
Do góry