reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowe pampersy straszne dziadostwo

Ja równiez nie dam sobie nic powiedziec na Pampersy.. Uzywałam je ponad pięć lat temu przy starszym synku i teraz równiez. Próbowałam Happy oraz miałam próbki Huggis super fleX. Jak dla mnie Pampers wygrywa. Pupa suchutka, żadnych problemów z przeciekaniem a do tego wykonane z miękkiego, przyjemnego tworzywa. Jak dla mnie"rewelacyjne" Huggisy sa bardzo sztywne i mój synek miał całą pieluchę odcisniętą na pupie i nóżkach. Przy Pampersach to się nie zdarzyło.
 
reklama
Jsorbek urzywałam różnych pieluch i pampersów i happy i haginsów i tych biedronkowych.
Haginsy nam przeciekały, biedronkowe robiły sie bardzo szybko cieżkie i pozostalismy przy pampersach i happy. Tylko ze Macius jest grubaskiem i pampersy sa bardzo na niego opiete a heppy w sam raz.
 
juz pisałam o pieluchach. my uzywamy pamperów od poczatku, gdzieś ok roku zaczełam tez próby z innymi pieluchami. do tej pory sprawdziły sie tylko zielone huggisy i stosujemy je na zmianę z pamperami, zalezy co kupię w promocji. mam tez zawsze paczkę pieluch z lidla-cien, ale zakładam tylko jak jestem pewna, ze zaraz bedzie kupa, a pieluche musze zmienić już. Oskar czasem nie zrobi kupki w zasikana pieluche tylko zakładam mu czysta a on po minucie....:))
rózne dzieci różnie znoszą rózne pieluchy:) ale napisałam. mi też w ogóle nie pasowały np rózowe huggisy, a happy kiedys wygrałam w konkursie i przeklęłam.
 
Nie uważam,że Happy to dziadostwo,nie są rewelacyjne,ale nie są też również najgorsze.Pampersom też niczego nie moge zarzucić,są dobre i ich właśnie używamy,a gdy jest krucho z pieniążkami używamy właśnie Happy :) Bez obrazy,ale sądze,że jsorbek powinnaś mieć robione na zamówienie pieluszki dla dziecka,bo ciężko dogodzić Twoim wymaganiom ::)Wszystko to dziadostwo ::) Pozdrawiam:)
 
ja przeklinam po tstokroć Mappy i pozostały mi pampersy z których gdyby nie wilgoć przedostajaca się na zewnątrz byłabym bardzo zadolona. mam wrażenie że te pieluchy sie pocą ::) ::) ::) ;D ;D ;D
 
6130 g

ale wiecie co wyjełam z pod przescieradła ceratkę i pampers przestał byc z zewnatrz wilgotny chyba to było powodem ale bede jeszcze sprawdzac napisze o efektach ;) ::) :p
 
ja nie mam ceratki pod prześicieradłem a i tak pampers był "wilgotny" :p za to teraz huggies są ok :) żeby nie było że za długo trzymałam pampersa na pupci Lenki ;)
 
dzisiaj w nocy pampers znowu suchutki tak jak rossman wszystko git ceratka poszła do kosza ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry