reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy i rady dla majowych mamuś

reklama
tylko ze ja mam skazańca i nie moge dawać ciastek ani kaszek mleczno ryżowych próbuje mu dawać z sama kaszka ale wtedy nie chce zjeść jedyne co je to obiadki

Madziu...kompletnie zapomnialam....piszesz ze je obiadki....staraj sie do tych obiadkow dodawac wlasnie te kaszke ktora dajesz ale zrobiona na mleku modyfikowanym.....ja wtedy sypie np.4 miarki mleka nawet jesli robie tylko troche kaszki......mieszam to ze sloiczkiem ...wiesz np. caly sloiczek plus zrobiona kaszka na mleku na gesto to mieszam i dziewczyny wcinaja...albo dodajae taka kaszke czy kleik do swoich gotowanych obiadkow.....

Bo chyba kleik ryzowy czy kukurydziany mozesz.....:confused::confused::confused::confused:
 
Mój Michałek też miał "pociągi" do kciuka ale go pilnowałam i zaraz wyjmowałam
Za smokiem nie przepada - zaraz go wypluwa, więc już nawet mu go nie podaje

Jedyny jego "nałóg" to pieluszka w łóżeczku - zawsze sobie nakłada ją na twarz kiedy zasypia
 
Krem na jesienne i zimowe chłody.... czy juz kupiłyście?
Nie mam pojęcia na jaki sie zdecydowac, a wybór jest ogomny:

1. Krem na każdą pogodę, Nivea Baby - Do stosowania od chwili narodzin dziecka. Zapach charakterystyczny dla wszystkich produktów Nivea. Filtr UV 4. Cena ok. 12 zł/50 ml

2. Creme nutritive au cold cream, Klorane - Formuła oparta na bazie cold cream. Łatwo się rozprowadza, ma intensywny zapach. Cena ok. 29 zł/ 50 ml

3. Wind & Wetter creme. Krem ochronny na każdą pogodę dla dzieci i niemowląt, Bubchen - Do stosowania od pierwszych dni życia. Ma delikatny zapach o lekko malinowej nucie. Cena ok. 11,50/ 75 ml

4. Krem ochronny do twarzy dla niemowląt i dzieci Cold Creme, Mustela - Hypoalergiczny, ma lekko ziołowy zapach. Do stosowania bez ograniczeń wiekowych. Dostępny tylko w aptekach. Posiada pozytywną opinię IMiD. Cena ok. 35 zł/40 ml

5. Sopelek. Krem ochronny dla dzieci i niemowląt na zimę, Flos lek - Dla dzieci i niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Filtr UVB. Dobrze się rozsmarowuje. Ma neutralny zapach. Posiada pozytywną opinię IMiDz. Cena ok.11 zł/ 50 ml

6. Biokrem ochronny do twarzy i ciała, Natessance - Nowość na rynku. Zawiera 98 proc. naturalnych składników z czego 10 procent z upraw biologicznych. Cena 39 zł/ 100 ml

7. Ochronny krem dla dzieci i niemowląt, Farmona - Dla dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Ma specyficzny, dość mocny zapach. Zawiera naturalny filtr słoneczny. Cena ok. 11 zł / 50 ml

8. Krem ochronny Bambino, Nivea - Ma bogatą konsystencję i subtelny zapach. Przeznaczony do pielęgnacji całego ciała. Zawiera naturalny filtr UV 4. Posiada pozytywną opinie IMiD. Cena 4 zł/ 75 ml

9. Lipobasa, Yamanouchi - Lecznicza maść i pielęgnacyjny krem w jednym. Dla dzieci i dorosłych. Bezzapachowy. Łatwo się rozsmarowuje, jest zmywalny wodą i nie brudzi ubrania. Cena ok. ok.15 zł / 30g

10. Dermobaza, GlaxoSmithKline - Tłusty krem bezzapachowy, wskazany szczególnie dla alergików. Cena ok.6 zł/ 25g

11. Zimowy krem ochronny dla dzieci, DaxCosmetics - Dość trudno się rozsmarowuje. Ma miły owocowy zapach. Zawiera filtry UVA/UVB 14. Posiada pozytywna opinie IMiD. Cena ok. 12,70 zł /50 ml

12. Cold stop. Krem na zimę dla dzieci, Bielenda - Dość trudno się rozsmarowuje. Ma neutralny zapach. Zawiera naturalne filtry UVA/UVB 15. Cena ok. 11 zł/ 50 ml

13. Aquastop, Ziołolek - Do pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. Łatwo się rozprowadza. Ma charakterystyczny "apteczny" zapach. Cena 13zł /50 ml

14. Lipidowy krem ochronny na zimę, Iwostin - Krem, który chroni, odżywia i regeneruje skórę. Dla dorosłych, dzieci i niemowląt. Łatwo się rozprowadza, ma neutralny zapach. Zawiera filtr UVA/UVB. Cena 28 zł /75 ml.

Mozecie cos polecic?
 
Ja kupilam z nivea bardzo lubie te kosmetyki,ladnie pachna, innych nie widzialam i prawde mowiac nie znam ;-)jakos szczegolnie sie nie rozgladalam
 
Anemac-Ja osobiście polecam krem"Ziajka" używam go od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolona.Dobrze chroni skórę Filipa przed zimnem i wiatrem i ma niski filtr SPF 6. Przy starszaku uzywałam "Nivea na każdą pogodę" ale niestyety gorzej sie rozzsmarowuje i jest o wiele droższy.Pewnie jak bedziemy rodzinnie wyjeżdżać w góry to bedę musiała poszukać czegoś super-tłustego a na razie stosujemy Ziajkę:-)
 
JA używam Nivea na każdą pogodę. Lubię zapach tych kosmetyków,a krem jak dla mnie jest bardzo dobry, ale faktycznie trochę źle sie rozsmarowywuje.
 
reklama
Do góry