reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

reklama
u mnie z ochota na przytulanki to koszmar... znikla razem ze zrobieniem testu... i wcale a wcale mi to sie nie podoba i mam nadzieje,ze szybko powroci... poza tym nadal bola piersi i to dosc znacznie jesli nie nosze biustonosza ( po domu i do spania);spie jak najeta;zjadlabym konia z kopytami i mi malo... a ostatnio otworzylam sobie puszke groszku i zjadlam ja cala z majonezem - dwa dni z rzedu zrobilam sobie taka "uczte" :-D... infekcja pecherza powoli chyba przechodzi ale zobaczymy jutro po badaniu moczu... no i w nocy wystraszylo mnie jednorazowe minimalne plamienie... jutro chyba wymoge na mojej rodzinnej skierowanie na badanie beta,bo ostatnio wlasnie tak wszystko sie zaczelo w tym samym czasie ...
 
Ewa_Krystyna mam nadzieję że twoje zapalenie pęcherza minie szybko, i potem będziesz już zdrowiuteńka :tak:

Izabelko, a dlaczego pytasz o cc??
 
bo ja tez mialam i ciekawi mnie jak to bedzie wygladac za drugim razem; lekarz kazal mi przyniesc wypis ze szpitala-chce wiedziec dlaczego mialam cc; ja wiem -bo tak mi powiedzieli-ze mam jakas wade wrodzona miednicy i nie moglam wyprzec malego; przeszlam wszystkie fazy porodu,ale niestety nie udalo sie normalnie; i jak wiem ze jest jakas wada, to wolalabym,zeby mnie nie meczyli za 2 razem,a tylko od razu pod noz-chociaz niemilo to wspominam i juz mi sie sno po nocach :no:
i ciekawi mnie czy tna po starej bliznie,czy jak? :confused:
 
Ja miałam cc z powodu złego ułożenia małej, było to ułożenie pośladkowe zupełne z nogami wyprostowanymi nad główką :sorry2:.Tak więc mam szansę na poród naturalny, ale cc wspominam dobrze. Z tego co się orientuję to tną po starym szwie , tzn tną w tym samym miejscu skórę z blizną wycinają i zszywają na powrót, tak że zostaje tylko 1 blizna
 
boszsze to brzmi okropnie
jestem przerazona :no::szok::-)

no obra jeszcze sporo miechow na oswojenie sie z sytuacja
ide szykowac sie do gina; bede podgladac moja dzidziunie :-D:-D:-D
 
Na pewno nie będzie źle, pomachaj dzidziuni od ciotki z BB :tak::-D

A poza tym to ja się obawiam naturalnego, ja się człowiek nasłucha , okropność
 
Witam,
dzis lekarz potwierdzil moja ciaze:biggrin2: ok.4 tydzien. Narazie mam tylko lekkie nudnosci, bolesnosc piersi i kucie w dole brzucha. Jutro robie badania.
 
reklama
Do góry