reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

Dziewczyny, ja już 2 tydz męczę się z ogromniastą zgagą, nudnościami, mdłościami....wszystko co się da zwaliło mi się na głowę:szok:co wieczór prawie żegnam się przed spaniem z kibelkiem, naprawdę nie spodziewałam się aż takich problemów, w pracy już powiedziałam i od razu zwiałam na L4, bo spotkania z klientami w finansowych sprawach w takim moim stanie mija się z celem....napar z imbiru również popędził mnie szybko do kibelka...już nie wiem co robić, jestem strasznie zmęczona....i tak jak renek - strasznie mi też jest niedobrze w nocy, poprostu uroki 24h/dobę
 
reklama
Mdłości, wymioty, zasłabnięcia i bóle brzucha towarzyszą mi już około 3 tygodni. Niestety na to jakoś mi nic nie pomaga :-( Nie mam ochoty na jedzenie i każdy posiłek jest dla mnie męczarnią. Bóle brzucha złagodziły sie trochę jak lekarz przepisal mi duphaston jednak ciągłe uczucie skurczów w podbrzuszu nie napawa zbytnią radością.

Choć w sumie przepraszam! Jedyną rzeczą którą mogę jeść to zupa ogórkowa :] Normalnie śniadanie, obiad i kolacja ;)
 
hej dziewczyny :-) tylko początek jest ciężki, potem jest cudownie :-) mi już kilka dni po porodzie brakowało brzuszka ;-)

trzymam za Was kciuki :-)
 
Sylcia 31 - Porod wcale nie jest taki straszny:-) o ile nie ma jakis problemow!
Ja jestem tego zdania, ze duzo zalezy od naszego nastawienia. Ja rodzilam majac 32lata i bez zednego znieczulenia bo tak sobie postanowilam ze nie bede miekka bula i dam rade a Kubus mial 3820g i jak powiedziala polozna "duza glowe"
Mnie najbardziej zalezalo na tym zeby srodki znieczulajace nie dotarly do dziecka.
Nie bylo lekko ale wszystko sie da przezyc;-)
No a jaka zostaje duma, ze sie dalo rade:tak::cool::happy::cool2::rolleyes::wink:........hi, hi, hi...
 
Czesc Sylcia 31 - wlasnie doczytalam sie, ze masz juz coreczke, wiec juz wszystko wiesz:-D
Dasz rade podobno drogi porod jest duzo lzejszy....
Buziaki....
 
Witam wszystkie lipcóweczki

Renek ,Joaś, podobno 2 poród jest lżejszy, i nie zaprzeczam że mam już córcię, ale ja jestem po cc ;-);-), i w ogóle nie wiem co mnie czeka :-D
 
no to ja postrasze - pierwszy 12 godzin - bez znieczulenia lecz na lekach typu glupi Jas(dolargan) - koszmar - jak przyszlo co do czego - bylam bezwladna, spiaca, budzily mnie tylko skurcze i nie wspolpracowalam z lekarzem. I wyciskali agate lamiac jej obojczyk. A sama ona przez dwie pierwsze doby spala jak zabita pod wplywem tego swinstwa
Drugi - suuper. Tez bez znieczulenia, bez lekow oglupiajacych. Na zywca. trwal 2,5 godziny z czego sama faza parcia byla dluga - 40 minut. Bylo ciezko - ale bylam swiadoma. Jagodka byla duza - miala 4020 kg
trzeci tez napewno bedzie bez znieczulenia:tak:
 
reklama
Do góry