reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i dolegliwosci

Witam zrobilam test i niestety 1 krecha kurcze juz niewiem jak mam zajsc w ta ciaze hehe. to uspokoilyscie mnie troszke ze to nic takiego powaznego tylozgiecie :-) dziekuje wam tak mocno 3macie kciuki :tak:
Kasiu z checia mozemy poklikac na gg jesli mozesz to podaj nr gg a napewno sie odezwe jutro bo dzis niebede miala juz czasu bo na 18 mam umowiona wizyte u stomatologa ale jutro napewno. Niewiem jakie w jakich pozycjach mam sie ukladac gdy juz bedziemy konczyc zeby plemniczki dobrze sie zadomowily.

Chcialabym o tym porozmawiac
Ginekolog powiedzial ze przepisze mi jakies tabletki na owulacje i pomoze w zajsciu w ciaze a wy jesli mozecie to piszcie jakie pozycje bylyby najlepsze pozdrawiam was bardzo goraco i caluje :happy2:
 
reklama
Blondyneczko20 mój gg to: 7299993, porozmawiamy sobie trochę....o wszystkim i o niczym i o pozycjach też, jeśli tego będziesz chciała ;-) :-p, ale ja mogę dopiero wieczorkiem tak o tej porze, jeśli Ci pasuje to czekam. :sorry2:

Głowa do góry, uda Ci się na pewno, ja za czwartym podejściem "wpadłam" :-D :rofl2:, Tobie też się uda! :tak::-D
 
Dziewczyny czy wydzielina z piersi,mi to wyglada na siarę jest jednym z objawów ciązy...dolegliwości jakich takich nie mam,poza tym ze ostatnio często latam siku,ale dzisiaj rano ścisnełam sutka i wyleciało mi troszkę..czy to możliwe,żebym miała jakieś dolegliwości w pierwszych 2 tygodniach? robilam dwa testy po 6sciu dniach wyszły negatywnie ale ja poprostu czuję,że coś jest nie tak...
 
Monia,moze tak być,że siara w piersiach to objaw ciązy ale niekoniecznie...tak najcześciej zdarza się od 6 miesiąca ciąży,pamiętasz pewnie:tak: No i testy po tak krótkim czasie są zawodne,chyba najlepiej poczekac na @....chociaz wiem jak to jest,człowiek ma nerwy na postronkach;-)sama niedawno to przechodziłam....trzymam kciuki,żeby było po twojej mysli! Ja czekam na okres już 38 dni!:szok: a byłam pewna,że dostałam przedwczoraj a tu nic...na sam wyjazd mi się szykuje mega ciotka:-(
 
Moniś myślę ze nie masz co panikować, to pewnie pozostałości po Wikusi!!!Nie wyssała z ciebie wszystkiego:-D pewnie wcześniej nie ściskałaś piersi więc nic nie leciało:dry:
mi lekarka mówiła że testy prędzej mylą się w drugą strone tzn pokazują ciaze gdy jej nie ma a nie odwrotnie czyli jak wychodzi negatywny tzn że nic tam nie mieszka w brzuszku:-) no chyba że jest jeszcze za malutki na wykrycie;-):-p
 
no własnie pamiętam,że siara jest duzo póżniej a nie w 10 dni po zapłodnieniu .Teraz wszystkie objawy kojarzę z ciążą nawet psychicznie tak się czuje,boże nie wytrzymam do @ z nerwow osiwieję chyba hehe...no testy robilam już 4,3 po 6 dniach i dziisiaj przed chwilka kolejny...jutro zrobie jeszcze jeden dla pewnośći...jak się nie mylę to chyba wykrywają już 6dniową ciążę więc powinno już cos pokazać..ech już sama nie wiem.....i to ciągle bieganie do łazienki,siusiam sporo,ale może się preziębiłam..a jak to jest z temepraturą ,czytałma,że jeśli kobieta jest w ciaży to ma 37 i więcej ale czy sie odejmuje jakies keski jak się mierzy w pochwie? Wikuni zawsze odejmuje ale nie wiem jak to jest u Nas bo powiem szczerze,że nigdy nie mierzylam....
 
nie odejmuje sie WIKI kresek, temperatura normalnie wzrasta po okresie jajeczkowania ale w ciąży wzrasta bardziej, to widać na wykresach wyraźnie(jeśli się je robiło), ale podwyższona temperatura może wskazywać również na stan zapalny, cierpliwości kochana, chociaż wiem jak trudno o nią!
 
reklama
oj trudno i to bardzo......najbardziej to ta wydzielina mnie nie pokoi z sutków,ale Wiola mi pisala ,że ona czasami po nocy ma mokra koszulke i cos jej wyleci...boze ale mam stresa:confused::happy:
 
Do góry