reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
A ja nie bede sie torturowac :-D:-D:-D:-D:-D

Marzena-fajne cwiczenie z dzieckiem => lezysz na plecach, laczysz nogi zginajac je w kolanach, kladziesz na nich dziecko (Twoje stopy miedzy nozkami dziecka-podparcie dla pupy, a ono brzuszkiem do Twoich piszczeli), lapiesz dziecia za raczki i robisz mu hustawke :-) Na brzuch dziala, bo az zakwasy mam, a dziecko z uciechy az piszczy :-)
 
A ja nie bede sie torturowac :-D:-D:-D:-D:-D



Marzena-fajne cwiczenie z dzieckiem => lezysz na plecach, laczysz nogi zginajac je w kolanach, kladziesz na nich dziecko (Twoje stopy miedzy nozkami dziecka-podparcie dla pupy, a ono brzuszkiem do Twoich piszczeli), lapiesz dziecia za raczki i robisz mu hustawke :-) Na brzuch dziala, bo az zakwasy mam, a dziecko z uciechy az piszczy :-)

wiesz co tak próbowałam kilka razy ale małej nei pasuje, bo ona nie nawidzi na brzuszku leżeć troszke wytrzyma ale nie długo i za chwile ma nerwy takie że z kijem nie podchodz :sorry:
 
A ja nie bede sie torturowac :-D:-D:-D:-D:-D

Marzena-fajne cwiczenie z dzieckiem => lezysz na plecach, laczysz nogi zginajac je w kolanach, kladziesz na nich dziecko (Twoje stopy miedzy nozkami dziecka-podparcie dla pupy, a ono brzuszkiem do Twoich piszczeli), lapiesz dziecia za raczki i robisz mu hustawke :-) Na brzuch dziala, bo az zakwasy mam, a dziecko z uciechy az piszczy :-)

brzmi super... musze wyprobowac :-D
 
Kobitki
nawet nie wiecie jak sie ciesze ze razem bedziemy przez to przechodzic...
Przez cale zycie chociaz nie raz probowalam nigdy nie udalo mi sie samej schudnac :no:
Ja po prostu potrzebuje kogos do nazwijmy to "towarzystwa"...komu mozna sie pożalic i nie bedzie wywracal oczami... :sorry:
 
niunans jak sie zmieszczą to ja chce :laugh2: adres maila podałam wyżej :-)

mary_mary kochana pewnie że w towarzystwie lepiej niz samemu:-) ja się już czwartku doczekać nie mogę ;-) wiec wracaj szybko do nas w środe :-D
 
reklama
ja mam książki Dukana na pdf jak chcecie to podeśle o ile się na skrzynkę zmieszczą :))

Poprosze :tak: podaje jeszcze raz meila zebys nie musiala szukac hihi... klaudiakula91@wp.pl

Kobitki
nawet nie wiecie jak sie ciesze ze razem bedziemy przez to przechodzic...
Przez cale zycie chociaz nie raz probowalam nigdy nie udalo mi sie samej schudnac :no:
Ja po prostu potrzebuje kogos do nazwijmy to "towarzystwa"...komu mozna sie pożalic i nie bedzie wywracal oczami... :sorry:

Mary czuje dokladnie to samo co ty! :tak:


Macie jakies pomysly na pierwszy dzien? bo jak widze te przepisy wszystkie (wydaja sie bardzooooo smaczne) to az mi sie uszy trzeepia i nie wiem od czeg zaczac....
 
Do góry