reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się :))

reklama
czytam co niektore wpisy i sie zalamuje :(
Waga przed ciaza kolo 63kg (dodam ze przed ciaza przytylo mi sie 5kg bo wazylam 58)
Waga do porodu 80kg
Waga w dniu wyjscia ze szpitala 76kg :wściekła/y:
Waga z 11lipca czyli 6tyg 2dni po porodzie 71kg i stoi w miejscu :wściekła/y:

Jestem zalamana, brzuch zostal nie mieszcze sie w praktycznie zdane rzeczy : ( do tego ten cellulit, nie mam czasu na brzuszki :( a jak mam chwile to padam na twarz jedyny moj ruch to z malym na spacerki. :-:)-:)-(
 
Wiecie co sobie podczytywalam net i wychodzi na to ze niestety nie kazdy chudnie karmiac piersia. Jedne bardzo chudna wrecz wysychaja a inne potrafia przytyc


Ja od wyjscia ze szpitala utyłam 3 kg :((((
Jestem w najgorszej sytuacji z Was wszystkich...w ciązy wygladalam lepiej niz teraz. nie chudne za sprawa cukrzycy, ktora mi po porodzie nie minęła. Ciezko mi znow stosowac te drakonska diete, myslalam, ze jak urodze to bedzie spokoj z cukrami.
Mam do zrzucenia 15 kg ;((
 
Dzien dobry :-)

Diety dzień 4 :tak:
Posiłek 1z6 puchata jajecznica i 2 plasterki kurczakowej wędliny
o godz. 10.00 będzie grapefruit i pomarańcza :-)

Powiem Wam że ta dieta mi bardzo odpowiada bo składniki są "moje". Jem to co lubię i to co 2 godz:szok: Nigdy tyle nie jadłam. Żeby si nie okazało, ze po tej diecie przytyłam :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam
Ja jak tylko antybiotyki skoncze i miejmy nadzieje ze ta nerka bedzie lepiej to prawdopodobnie znowu z DUNKANA skorzystam bo mi sie sprawdzil :tak:ale moze jakas inna dietka fajna wpadnie mi w oko lub w ucho to czemu nie.
Plan na dzisiaj - zjesc 8 malusich posileczkow no i moze na steperka wskoczyc popoludniem o ile nereczka bolec bardzo nie bedzie:tak:
 
Gkvip jak masz problemy z nerkami to chyba nie bardzo ta dieta Dukana....z tego co slyszalam a jakis czas temu bylo bardzo glosno o tym ze ona wykancza wlasnie nerki, ze za duzo w niej bialka i po jakims czasie nerki siadaja. ja tez sie na nia napalalam bo moja szefowa super schudla po niej ale tez po 3 miesiacach wyladowala u lekarza z nerkami:/i ja juz sie boje.
u mnie to jednak najlepiej wychodzi 1000 kcal plus cwiczenia i wtedy potrafie chudnac kolo 2 kg tygodniowo, w miesiac 9 kg to spokojnie i nie mam po niej jojo. po po kopenhaskiej to tragedia, szybko leci w dol ale jeszcze szybciej mi wraca wiec ona niestety nie dla mnie:(
 
prawde mowiac Dunkana to jedyna jaka w zyciu stosowalam o innych to ja pojecia nie mam:eek: na czym polegaja i jakie sa efekty. le jestem otwarta na wszelkie dietki oby tylko pozbyc sie tego sadla:tak:
 
Ja od wyjscia ze szpitala utyłam 3 kg :((((
Jestem w najgorszej sytuacji z Was wszystkich...w ciązy wygladalam lepiej niz teraz. nie chudne za sprawa cukrzycy, ktora mi po porodzie nie minęła. Ciezko mi znow stosowac te drakonska diete, myslalam, ze jak urodze to bedzie spokoj z cukrami.
Mam do zrzucenia 15 kg ;((

Addiena - jejku współczuje z ta cukrzycą. Ja mam nadzieję ze mnie ominie. Diabetolog kazała 2 msc po porodzie zrobić test glukozy 75 i ewentualnie wtedy sie martwić. A przez te 2 miesiace nie przejmowac i nie myslec. A jak twój wpis przeczytałam do do przyszłego tygodnia myslec jednak bedę cholera.....
 
Ja równiez dołączam do grona. Wzrost 165 cm. Przed ciąża waga 60 kg. W dniu porodu 80 kg. Dzisiaj rano 67. Wymarzona waga to 58 kg.
Karmię cycem i ciagle jestm głodna. Normalnie najeśc się nie mogę. Staram się ograniczyć pieczywo i tylko to, bo jak zacznę sobie jeszcze ograniczyć to już wogóle nic jesc nie będę mogła:(((

Ja też Dukana stosowałam. I chyba właśnie przez nią mamy Gracjanka:) Schudłam w miesiąc 8 kg ale tak mi rozregulowało miesiączkę, że najpeirw trwała 4 dni a 2 tygodnie później już leciało ze mnie cały miesiąc. A po kolejnych 2 okazło sę, że jestm w ciązy:))))

Co do tego , że nerki siadają to potwierdzam co napisała Blond_20.
 
reklama
Ta, tak Dukan nie jest dla osób ze słabymi nerkami. Jak chce się schudnąć z 5 kg to bez strachu mozna ja stosowac ale jak więcej to powinno się skonsultowac z lekarzem. Łatwo mozna się przebiałkować, i mieć ciała ketonowe w moczu. Nie zmienia to faktu, ze jest bardzo skuteczna i jak dla mnie mało radykalna. Głodna nie chodziłam a efekty były błyskawiczne. W miesiąc straciłam 4 kg!
 
Do góry