reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o sobie :) (Poznajmy się)

Hej dziewczyny jestem tutaj nowa więc chciałam się przywitać bo całkiem o tym zapomniałam. Dziękuję "Muńka" za przypomnienie;-) Nazywam się Ola i jestem mamą 5 miesięcznego Konradka nie wiem jak dodać wykresik wieku dziecka więc może ktoś z Was mi pomoże z góry dzięki. Mam 28 lat,mieszkam teraz w Londynie a przebywając w Polsce urzędujemy w Bielsku bo stamtąd pochodzi mój mąż a ja pochodzę ze Złotoryi.Jesteśmy małżeństwem od 5 lat.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olusiaaa jak chcesz dodać suwaczek, to wejdź na któryś z naszych - zostaniesz przekierowana na stronę z suwaczkami a tam już będzie po kolei napisane, co trzeba zrobić. Przygotowany suwaczek wklejasz na swoim profilu (sygnatura/podpis) :)
 
Hejeczka laseczki
Mam na imię Kasia i jestem mamą Poli. Mężatkom jestem już od 5 lat.
Miałam wrócić do pracy, ale na mojej wiosce panuje jakaś zmowa cenowa, bo nie mogłam znaleźć opiekunki poniżej 1800-2200zł za miesiąc, więc postanowiłam iść na urlop wychowawczy. Do pracy wrócę jak mała będzie miała 1,5 roku i wtedy pójdzie do żłobka.
Z zainteresowań to magia oraz ostatnio pieczenie wegańskich ciast i ciasteczek:)

Muńka i Olusiaa mamy ten sam wiek i podobny staż małżeński...czas zasuwa:/ :D:D
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze raz witam. Mam na imię Anita i mam aż 35 lat, a mężatką jestem od lat 13 (boże kiedy to minęło). Jestem ze śląska, konkretnie Ruda Śląska. W tej chwili jestem na wychowawczym (czyt. na utrzymaniu męża:-D:-D). Może jak mała będzie miaała 1-1,5 roku to zacznę coś szukać, bo do starej pracy wrócić już nie mogę. Narazie postanowiłam ją trochę odchować.

Aha. Mała miała się urodzić 11 lipca, ale mądra jej mama zamówiła na allegro wózek i jak przyszedł to go sama musiała (bo się nie mogła już doczekać, a męża nie było) w częściach wciągać na drugie piętro. No i efekt był taki, że na drugi dzień wylądowała na porodówce, bo jej wody odeszły.
 
Ostatnia edycja:
Więc...
Mam na imię Anka, 33 lata, księgowa - pracująca. Mężatka od 5 lat. Mój młodszy synuś urodził się 1 lipca(przenoszony 8 dni), ale całą sobą czuję się czerwcówką.
 
Hej Andzia! :-)

Dziewczyny, a może napiszecie troszkę więcej o sobie? w sensie, zainteresowania?

Atinka - a Ty skąd jesteś?
 
reklama
Do góry