reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzankowe pierdoły....

:elvis: = kochana no ja cie nie poznam po tych dietach!!
dziewczynki - trzymam kciuki :tak:
a co z cwiczeniami?? - ja nadal bez ksiazki i nadal bez cwiczen... ale administrator ostatnio dowozi mi bed food (czy jak sie to pisze) wiec to zwykle jest o 12 moje sniadanie (po wypaleniu ok 8 fajek i wypiciu 2 kaw). docelowo to chyba trzeba cos zmienic... czy KEFIR na sniadanie jest oki?? oczywiscie kefir nie wylaczajac fajek i 2 kaw (do 8 rano)

Basiu80 poznasz poznasz!!!! zanim zrzucę jeszcze jakieś 15-17 kg to minie rok!!!

ćwiczyć mi się nie chce........zamierzam od sierpnia na fitness iść, tylko co z Kubą??? muszę najpierw z teściową pogadać.

Basiu na śniadanie węglowodanowe możesz jeść: ser biały chudy, dżemy bezcukrowe, pieczywo pełnoziarniste (mestermacher), pieczywo chrupkie (np. wasa sport), pomidory, ogórki itp. , poza tym płatki górskie, otręby itp. z jog. nat lub kefirem. ważne żeby w niczym nie było cukru!!! i zawartość tłuszczu była do 1,5 grama (powyżej to już są tłuszcze!!!)
na śniadanie tłuszczowe mozesz np. jajecznicę, byle bez pieczywa. ja dziś jadłam jajecznicę, do tego pomidor ze szczypiorem i śmietaną.
 
reklama
dostałam swoje wszystkie ksiazki o dietach, "dieta zycia" to ksiazka diecie Diamondów

to tez taka niełaczeniowa dieta..

aa BTW dowiedziałam sie, ze avocado to... warzywo..:szok::szok::szok:

ta drugiej ksiązki jeszcze nie przeczytałam..

kurcze, ale nie podobaja mi sie załozenia tej diety.. do 12 tylko owoce , i w ogole takie obfite kolacje, mieso itp.
ja jestem przyzwyczajona do zupełnie czegos innego, raczej lekkiej kolacji..

nie znalazłam jeszcze dobrej diety dla siebie ....:baffled::baffled::baffled:
 
coś opuściałam sie w tym wątku
ale dietę trzymym ostro!!
poza sobotnim weselem........

W ten weekend też nie będzie diety!!!! jadę z moją przyjaciółką do miejscowości, gdzie się wychowałam. odzwiedzamy stare kąty :-). luzik będzie!!!!!!!!! syna zabieram ze sobą, P. na ryby ma sie gdzieś wybrać z teściem
 
dziś:
1 Ś: jabłko z cynamonem z mikrowelki
2 Ś: chleb pełnoziarnisty (mestermacher) z pasztetem sojowo-pomidorowym i pomidorkiem
O: gotowana fasola szparagowa żółta z odrobiną masełka i kabanosem (2 szt) zagrzane w mikrowelce, pomidor z przyprawami i majonezem (kielecki - tylko i wyłącznie ten może być)
K: makrela wędzona, ogórek kiszony, pomidor
no i 1,5 l wody i 2 lampki winka (różowe z lidla) mniaaaaaaaammmmmmmmmmm

a jeszcze gotuje się (skończę jutro) soja po bretońsku (ale bez boczku :-))
mam ochotę na krokiety z kapustą i grzybami!!!!!!!!!
 
Elwis- czemu majonez kielecki??

bo ja prawde mówiąc, kielecki lubie bardzo..
ale zaczełam kupowac winiary light.. bo niby ma mniej kalorii.. w sumie, ma mniej..
 
majonez kielecki bo on jest dopuszczony
jego skład nie powoduje wzrostu produkcji insuliny....
i takie tam...
możesz poczytać więcej na forum, adres podawałam
i nie chodzi tu o kalorie
 
dobra dobra, juz nie zadreczam głupimy pytaniami, tylko jak cos , zerkne na stronke...

a ja zaczynam "wprowadzac w zycie" posiłki niełaczeniowe.. i jem mieso z warzywami.., bez ziemniaków, a jutro planuje cukinie smazonaw jaju..

Elwirko, kiedys to jadłas , jak to sie robi??

normalnie smazymy plastry cukini na oliwie, obtoczone w rozbełtanym jajku z przyprawami/???
 
.....
a ja zaczynam "wprowadzac w zycie" posiłki niełaczeniowe.. i jem mieso z warzywami.., bez ziemniaków, a jutro planuje cukinie smazonaw jaju..

Elwirko, kiedys to jadłas , jak to sie robi??

normalnie smazymy plastry cukini na oliwie, obtoczone w rozbełtanym jajku z przyprawami/???

dokładnie tak!!!!
oliwa z oliwek oczywiście i niezbyt dużo jej.
SMACZNEGO!!!

Basiu jak chcesz to pytaj :-)
ja gotuję jeszcze tą soję z pomidorami
i planuję jeszcze naleśniki z kapustą i pieczarkami dziś zrobić, takie krokiety.
mąkę pp mam :-) (pp to z pełnego przemiału)
 
reklama
ja cały tydzien łamałam zasady MM :zawstydzona/y:

chociaz nie jadłam ziemniaków i chleba mało albo wcale. ale trudno tak jak sie dtołuje z inną rodzinka i mam kupione na pół produkty na typowe polskie posiłki.

ile juz schudłaś Elkwisku- potrzebuje dalszej motywacji.
ja sie jutro zwaze netto. bo jak sie wzyłam dzisiaj po powrocie to 2kg na plusie.

ale z kumpelą jak pojadłysmy to szłyśmy potruchtac po lesie i plaży, żeby spalić co nieco.

jutro sie wybiorę na zakupy MM do Lidla i wracam do diety, mi ona bardzo pasuje nie chodze głodna, owoców i tak za wiele nie jem w ciagu dnia wiec mi nie brakuje.
pasuje mi duza ilośc warzyw bo lubię.
za ziemniakami nie tęsknię. ryz zjadłam ostatnio to jakos mi nie smakował.
strasznie mi smakuje ryba/mięsko pod pierzynką tzn. duszone pod warzywami i potem troszkę sera zółtego i jak się rozpuści to jak pizza z patelni:-) to jako posiłek tłuszczowy

na jutro nic nie mam na sniadanie oprócz pieczywa chrupkiego i papryki z pomidorem. chociaz.. mozew coś sie znajdzie, mam mąkę pp i mus jabłkowy mojej roboty prawie bez cukru taki do ciasta miał być, ale sie zje :happy2:
 
Do góry