reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Vive - my mamy do ucha. I niestety nie jestem zadowolona. Wystarczy że Jasiek ruszy głową i co chwyla inny wynik. My już teraz używamy normalnego elektronicznego pod pachę. Tyle że z taką mięciutką giętką końcówką. Moja siostra ma taki do czoła z taką "przystawką" którą można zdjąć i wtedy jest do ucha. I ona jest bardzo zadowolona. Ale jej dziecko to anioł cierpliwości jeżeli chodzi o wszelkie zabiegi - mierzenie temp. dawanie syropków, inhalacje i inne cuda :-)
 
reklama
Vive - my mamy do ucha. I niestety nie jestem zadowolona. Wystarczy że Jasiek ruszy głową i co chwyla inny wynik. My już teraz używamy normalnego elektronicznego pod pachę. Tyle że z taką mięciutką giętką końcówką. Moja siostra ma taki do czoła z taką "przystawką" którą można zdjąć i wtedy jest do ucha. I ona jest bardzo zadowolona. Ale jej dziecko to anioł cierpliwości jeżeli chodzi o wszelkie zabiegi - mierzenie temp. dawanie syropków, inhalacje i inne cuda :-)

Myszqo-zapytaj proszę siostry o nazwę tego termometru i czy wyniki są dokładne.

Vive my mamy taki do czoła, ze zdejmowaną końcówką wtedy jest do ucha i jestem zadowolona...
Termometr elektroniczny do czoła i ucha 4w1, Topcom - Bobomarket.pl

Madzienko-a jak wygląda dokładność tego termometru?

U nas niestety odpada mierzenie w pupci, bo ostatnio Olek tak strasznie się do tego zraził, ze potem był problem nawet ze zmianą pieluchy...
 
Madzienko-a jak wygląda dokładność tego termometru?

U nas niestety odpada mierzenie w pupci, bo ostatnio Olek tak strasznie się do tego zraził, ze potem był problem nawet ze zmianą pieluchy...

Vive jak on dokładny jest to nie wiem, ale jak Jula miała gorączkę to mierzyliśmy jej takim elektronicznym pod pachą i pomiary były zbliżone
 
Ja uzywałam takiego elektroniczego do czoła i ze zdjemowaną koncówką do ucha, ale nie byłam zadowolona, wyniki wychpodziły mi niższe niż mierzone zwykłym termometrem, Normalna temperatura ciała to bylo według niego 35,2 stopnie więc odtawiłam. Teraz uzywamy elektronicznego pod paszke i wskazuje dobrze
 
My też używamy elektronicznego pod pachę. a na wiercenie się Kubula znalazłam sposób: kupiliśmy zestaw małego lekarza z termometrem i mierzy nam temperaturę i czeka na pik a później my mierzymy jemu i też musi czekać. sposób działa, polecam.
 
Podobno najlepsze są Sab Simplex, ale można je kupić tylko w Czechach lub w Niemczech, albo próbować przez Internet. Te wszystkie dostępne w Polsce chyba maja taką samą dawkę tego środka przeciwkolkowego. A tak naprawdę to trzeba przeczekać, bo chyba czas jest najlepszym lekarstwem :-) ja Olkowi dawałam Espumissan i nie pomagało....
 
reklama
Do góry