reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
dziewczyny napiszcie mi jakie kropelki na kolkę używałyście. Koleżanka urodziła córeczkę i mała ma kolki.


Ja dawałam Alankowi właśnie sab simplex (mam kilka minut do czech), więc tam kupowałam) i mogę je śmiało polecić, rewelacja !!!:tak::tak::tak:, a i widze, że na necie są, więc warto poszukać i je spróbować :-) , a nóż kolki przejdą maluszkowi ;-)
 
dziewczyny napiszcie mi jakie kropelki na kolkę używałyście. Koleżanka urodziła córeczkę i mała ma kolki.

Tak jak Vive napisała - Sab Simplex. Z tym, że miałam i te z Niemiec i te z Czech. Nie wiem czemu ale te z Niemiec działały a czeskie nie. Ja też dawałam Jaśkowi Espumisan - ale nie działał. Niestety trzeba poszukać, co dziecko to inne efekty :)
A na kolki najlepsza niestety jest cierpliwość. Trzeba przejść 100 dni koszmaru i już :)
 
cześć:)
chcialabym zaczac dawać malemu normalne mleko tylko nie wiem czy zaczac od 2% czy odrazu 3,2 %:sorry2: i czy zagotowac mu to mleko czy nie prosze o pomoc:-)

Dagmarko, ja daję zwykłe mleko Alankowi, już dobrych parę miesięcy (teraz już nie gotuję) tylko podgrzewam :tak:, a lekarz doradził nam dawanie 2% :-)
 
My tez na modyfikowanym, ale to dlatego, że zrobiłam duuuuże zakupy w promocji i teraz Olus musi wypić cały zapas :-) Potem przechodzimy na normalne.
 
No my na modyfikowanym cały czas....na Bebilonie 4 i poki co tak zostaniemy....ale Marika pije tez zwykłe....co prawda rzadko,bo np rano do płateczków troszkę.... Ale nie łączyło się to z żadnymi dolegliwościami....:)
 
reklama
cześć:)
chcialabym zaczac dawać malemu normalne mleko tylko nie wiem czy zaczac od 2% czy odrazu 3,2 %:sorry2: i czy zagotowac mu to mleko czy nie prosze o pomoc:-)

Dagulla Nati już dawno pije zwykłe mleko z kartonu. Najczęściej 0,5% ale tylko dlatego że takie najczęściej kupuję dla siebie. My ani nie podgrzewamy ani nie gotujemy. No chyba że potrzebne nam ciepłe. Ale tak do napicia to dostaje prosto z kartonu prosto z lodówki.
 
Do góry