reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pakujemy torbę do szpitala

Nie przesadzałabym aż tak z tą torba..no chyba ze jak ktoś ma problemy w ciąży to tak...ja mieisąc przed porodem popakuje sobie w sumie moz enie tyle co popakuje a w szafce poukładam sobie wsio co zabiorę i w razie "w" spakuję bo tak jakoś nie usmiecha mi sie aby to się "kisiło"w torbie...
 
reklama
wczoraj w szkole rodzenia w szpitalu w którym chce rodzić fajnie okazuje się że dla dzidzi mam nic nie brać - żadnych ubranek, pieluch tetrowych itd Jedynie dla siebie podkłady, podpaski, koszule itp oraz dla siebie kosmetyki Co do rzeczy dla dzidzi to tylko pieluchy jednorazowe Aha i położna podkreślała żeby przyjść z malutką torbą a lepiej zeby po porodzie ktoś doniósł rzeczy jak już będzie wiadomo którym łóżku będę i w której sali itp żeby nikt nie biegał z moją torbą
Co do badań - oczywiście wszystkie ale na wierzchu określone które sobie szpital życzy mieć wykonane - bo jak to Pani powiedziała nikt nie ma czasu przekopywać sie przez 9 miesięcy badań tylko chce sie widzieć te szczególne ..
 
ja jeszcze nie wizytowalam szpitala w ktorym chce rodzic, ale w najblizszym czasie sie tam wybieram zeby wiedziec co i jak, chociaz na stronie jest napisane co trzeba wziac dla dziecka a co dla siebie. torbe a raczej walizke bede pakowac cos w okolicach konca sierpnia/poczatka wrzesnia-tak mi mama radzila.
 
Ja sie jeszcze nie pakuje,w pierwszej ciąży mnie straszyli ze szybko urodze i miałam torbe duzo wczesniej a urodziłam 10 dni po terminie.Zreszto nie wybrałam jeszcze szpitala wiec nie wiem co pakowac,zreszto to ja jeszcze nie mam co pakowac bo moje internetowe zakupy jeszcze nie doszły a duzo rzeczy jeszcze nie mam kupionych.Ja jeszcze rzeczy po synku nawet nie przejrzałam:-pCos sie zebrac nie mogę
merlin z tego co czytałam to własnie u Ciebie w szpitalu fajnie nic nie trzeba dla malucha tylko pieluchy i chusteczki nawilżone no i ubranko na wyjscie:)
 
Boże ja torby nie mam nie mówiąc o zawartości:szok:

Hehe:-D Właśnie ja też nie mam torby, a z tego co piszecie, to przydałyby się dwie - dla mnie i dla córy.
Zawartość już mam, tylko torby brak.
W ogóle pakowanie torby bez zakupów się nie obejdzie.
Wszystko musiałam kupić - nawet szlafrok, koszule, kapcie, bo takich rzeczy nie używałam.
Zamierzam kupić jakąś mega badziewną i tanią torbę, bo wiem, że więcej jej nie użyję.
Wolę plecak, bo wygodniej.
 
Ah dziewczyny, też bym chciała mieć 2 osobne torby- dla mnie i maluszka, bo to ułatwia sprawę. A okazuje się, że szpital zakazuje wnoszenia toreb do sal i zostawia się je w szatni! A to ja do szatni bedę biegać za każdym razem żeby majtki zmienić????:/ Albo może dadzą mi zawartość toreb do wielkiego wora?? Nie wyobrazam sobie tego. Na szczęście na szkole rodzenia mamy iść na wycieczkę na oddział i oblookać co i jak:) zobaczymy jak bedzie.
 
ja torbę mogłam mieć przy łożku...dla dzidzi wzięlam kilka rzeczy mimo, ze szpital dawal swoje, ale w razie "wu" czyli jak maluch się obkakał po szyję miałam swoje :tak:ale musiałam je pilnować, zeby nie trafily do rzeczy szpitalnych:tak:
torby jeszcze nie pakuje:-postatbnio spakowałam wczesniej bo mnie straszyli wcześniejszym porodem a urodzilam 3 dni po terminie :-Dteraz się nie stresuję... na razie posegregowałam ciuszki po synku a pewnie byloby mi latwiej gdybym znała plec :p


U mnie lekarka kazała wszystkie ważne dokumenty dać w kartę jak posiew w kierunku paciorka , grupa krwi - bo nie wystarczy miec wpisane w kartę...trzeba miec dokument)i to wsio...
 
reklama
No muszę właśnie zapytać czy chodzi o tą torbę czy o torebkę, ale jedno i drugie wydaje mi sie głupie gdyby zabierali:/ Albo moze chodzi o odwiedziny i np. M. przychodzi z drobiazgami i nie może z torbą wejść tylko z zawartością???B-)
 
Do góry