reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pakujemy torbę do szpitala

Świetny wątek.
Ja nie mam jeszcze nic zakupionego cobym mogła do torby spakować - no oprócz pampersów i chusteczek nawilżanych dla maluszka. Myślę niedługo wybrać się na zakupy, a torbę spakuję w sierpniu, coby w razie czego się nie stresować.
 
reklama
się zmobilizowałam i zakupiłam wszystko do torby szpitalnej :D wystarczy tylko spakować :D no oprócz pampków i chusteczek, ale to zakupię w sobotę:D
 
ja bede pakowac torbe dopiero w polowie sierpnia, u mnie bedzie to 36 tydzien

raz dlatego, ze wczesniej by mnie ta torba wkurzala

a dwa dopiero wtedy bede miala jakies drobne na brakujace elementy,
 
MARTUSIA ja też chcę w sierpniu dopiero zakupy robić szpitalne...jak nie we wrześniu na początku?mam termin na 26 września i nie bede tak szalałą mam na głowie teraz inne wydatki dzieciowe większe jak i synka wyprawkę do zerówki...
 
Ja kupiłam kilka mini kosmetyków, podkłady poporodowe i majtki siateczkowe. I mam trzy koszule nocne. Dla dzieciaczków wyprawkę chce mi kupić teściowa, tylko czeka na wynik usg. Stwierdziła, że do szpitala, to lepiej wziąć nowe ciuszki, tych używanych będę używać w domu. Jak chce to chce, nie pogniewam się :)
 
Nowych ciuszków do szpitala szkoda, raz że mogą zginąć, a dwa że dziecko może je pobrudzić smółką a to już ponoć się nie spiera. Ogólnie każdy radzi wziąć gorsze, jedynie na wyjście wziąć coś ładniejszego.
Ja szkołę rodzenia zaczynam za tydzień, to się dowiem co we Wrocławskim szpitalu będzie potrzebne dla dziecka i dopiero wtedy spakuję torbę dla małego.
Dla siebie torbę mam już spakowaną, cały czas się boję że coś się wcześniej zacznie a ja będę nieprzygotowana. Jak się spakowałam, to czuję się spokojniejsza.
 
Ja też się boję, że może zacząć się wcześniej i co wtedy?? Jestem dopiero w 30 tygodniu ale i tak mam stracha;D A do torby nie mam nic:/ (jeszcze)
 
reklama
No i ja też rozpoczęłam zakupy do torby:
kupiłam siateczkowe majtki wielorazowe, podkłady poporodowe, podkłady na materac, wkładki laktacyjne, tantum rosa, mini kosmetyki.
Teraz muszę zakupić koszule i staniki do karmienia.
 
Do góry