reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parner nie chce uprawiac seksu

Dołączył(a)
27 Sierpień 2021
Postów
9
Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Od 3 miesięcy jestem w ciąży, nie było to planowane. Nie czuje kompletnie instynktu i mam wrażenie że moje życie wywróci się do góry nogami. Mój partner od chwili kiedy dowiedział się ze jestem w ciąży kompletnie nie chce się ze mną kochać. Stwierdził że ani trochę go to nie podnieca. Mieliśmy od dawna problemy ze współżyciem, robiliśmy to bardzo rzadko, stwierdził że ma przykre wspomnienia z poprzednich związków, że jego ex to były nimfomanki i robiły z nim takie rzeczy o których mu się nie śniło i nie raz musiał prosić o to żeby przestaly. Brzmi to dla mnie niedorzecznie, ale podobno przez to nie chce się teraz tak często kochać.
Po informacji o ciąży nasze współżycie zanikło prawie całkowicie. On nigdy nie reagował na jakieś zaloty, dwuznaczne wiadomości w ciągu dnia, sprośne teksty, ale teraz to już jest całkowicie porażka.
Nie mam pojęcia juz jak z nim rozmawiać, proponowałam wizyte u terapeuty ale ze słabym skutkiem. Nie mam pojęcia co robić:(
 
reklama
Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Od 3 miesięcy jestem w ciąży, nie było to planowane. Nie czuje kompletnie instynktu i mam wrażenie że moje życie wywróci się do góry nogami. Mój partner od chwili kiedy dowiedział się ze jestem w ciąży kompletnie nie chce się ze mną kochać. Stwierdził że ani trochę go to nie podnieca. Mieliśmy od dawna problemy ze współżyciem, robiliśmy to bardzo rzadko, stwierdził że ma przykre wspomnienia z poprzednich związków, że jego ex to były nimfomanki i robiły z nim takie rzeczy o których mu się nie śniło i nie raz musiał prosić o to żeby przestaly. Brzmi to dla mnie niedorzecznie, ale podobno przez to nie chce się teraz tak często kochać.
Po informacji o ciąży nasze współżycie zanikło prawie całkowicie. On nigdy nie reagował na jakieś zaloty, dwuznaczne wiadomości w ciągu dnia, sprośne teksty, ale teraz to już jest całkowicie porażka.
Nie mam pojęcia juz jak z nim rozmawiać, proponowałam wizyte u terapeuty ale ze słabym skutkiem. Nie mam pojęcia co robić:(
Witam, a czy twój partner się ucieszył na dziecko?
 
Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Od 3 miesięcy jestem w ciąży, nie było to planowane. Nie czuje kompletnie instynktu i mam wrażenie że moje życie wywróci się do góry nogami. Mój partner od chwili kiedy dowiedział się ze jestem w ciąży kompletnie nie chce się ze mną kochać. Stwierdził że ani trochę go to nie podnieca. Mieliśmy od dawna problemy ze współżyciem, robiliśmy to bardzo rzadko, stwierdził że ma przykre wspomnienia z poprzednich związków, że jego ex to były nimfomanki i robiły z nim takie rzeczy o których mu się nie śniło i nie raz musiał prosić o to żeby przestaly. Brzmi to dla mnie niedorzecznie, ale podobno przez to nie chce się teraz tak często kochać.
Po informacji o ciąży nasze współżycie zanikło prawie całkowicie. On nigdy nie reagował na jakieś zaloty, dwuznaczne wiadomości w ciągu dnia, sprośne teksty, ale teraz to już jest całkowicie porażka.
Nie mam pojęcia juz jak z nim rozmawiać, proponowałam wizyte u terapeuty ale ze słabym skutkiem. Nie mam pojęcia co robić:(
Życie na pewno się wywróci do góry nogami 😉 . Pojawi się nowy człowiek, który będzie potrzebował dużo uwagi. A co do partnera
Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Od 3 miesięcy jestem w ciąży, nie było to planowane. Nie czuje kompletnie instynktu i mam wrażenie że moje życie wywróci się do góry nogami. Mój partner od chwili kiedy dowiedział się ze jestem w ciąży kompletnie nie chce się ze mną kochać. Stwierdził że ani trochę go to nie podnieca. Mieliśmy od dawna problemy ze współżyciem, robiliśmy to bardzo rzadko, stwierdził że ma przykre wspomnienia z poprzednich związków, że jego ex to były nimfomanki i robiły z nim takie rzeczy o których mu się nie śniło i nie raz musiał prosić o to żeby przestaly. Brzmi to dla mnie niedorzecznie, ale podobno przez to nie chce się teraz tak często kochać.
Po informacji o ciąży nasze współżycie zanikło prawie całkowicie. On nigdy nie reagował na jakieś zaloty, dwuznaczne wiadomości w ciągu dnia, sprośne teksty, ale teraz to już jest całkowicie porażka.
Nie mam pojęcia juz jak z nim rozmawiać, proponowałam wizyte u terapeuty ale ze słabym skutkiem. Nie mam pojęcia co robić:(
Życie na pewno wywróci się do góry nogami 😉. Pojawi się nowy mały człowiek. A co do partnera to przede wszystkim niepokojące jest to, że żyje tym co było w poprzednich związkach. Tym bardziej, że będzie ojcem. Cieszy się z tego? Jak kobieta jest w ciąży czasem mężczyźni maja problem z seksem, bo myślą o dziecku, które jest w środku. Ale tutaj jest większy problem. Potrzebna by była terapia moim zdaniem .
 
Chyba partnet powinien faktycznie pogadac ze specjalista bo nie moze na Ciebie przekladac swojej przeszlosci. Albo sie jest z obecnym partnerem, albo myslalami z bylymi.

Po ciąży z seksem może byc bardzooo rożnie bo będziecie zmeczeni, bo Tobie spadnie libido przez hormony, bo dziecko wam nie będzie dawac. Moze byc przymusowy celibat, moze partner przez to zatęskni za seksem :) Narazie skup sie na ciazy bo jest teraz najwazniejsza w Twoim zyciu. Gratulacje.
 
Chyba partnet powinien faktycznie pogadac ze specjalista bo nie moze na Ciebie przekladac swojej przeszlosci. Albo sie jest z obecnym partnerem, albo myslalami z bylymi.

Po ciąży z seksem może byc bardzooo rożnie bo będziecie zmeczeni, bo Tobie spadnie libido przez hormony, bo dziecko wam nie będzie dawac. Moze byc przymusowy celibat, moze partner przez to zatęskni za seksem :) Narazie skup sie na ciazy bo jest teraz najwazniejsza w Twoim zyciu. Gratulacje.
Czuje się strasznie odpychana przez niego. Nie ukrywam ze szczególnie teraz w tym stanie strasznie mnie to męczy.
 
Czuje się strasznie odpychana przez niego. Nie ukrywam ze szczególnie teraz w tym stanie strasznie mnie to męczy.
Najważniejsze ze sie cieszy z dziecka. Ważne jednak żebyście popracowali nad relacjami seksualnymi bo one sa istotne w zwiazku. Tak, jak piszesz czujesz sie odtrącana, a później dojda Twoje hormony oraz zmiana estetyki ciala i możesz sie przez jego zle doświadczenia, powodujące oziębłość seksualną, poczuc nieatrakcyjna, niechciana.
Spróbujcie przegadać temat na spokojnie :)
 
Tak, ucieszył sie
Może on po prostu się boi, ale nie chce sie do tego przyznać ? Postaraj się z nim na spokojnie porozmawiać i przedstaw twoja stronę jak ty się czujesz. Nie mecz się z tym ani nie myśl o tym z byt intensywnie. Jeżeli on ma jakieś obawy z przeszłości to musicie oboje przez to przejść razem i liczyć się tym że to trochę potrwa. Faceci mają to w sobie, że nie są otwarci jak kobiety i nie umieją otworzyć się odrazu. Ale trzymam kciuki i powodzenia 🥰
 
reklama
Ja na Twoim miejscu skonsultowałabym się z seksuologiem. Najlepiej będzie w stanie Ci doradzić co zrobić w sprawie partnera :)
 
reklama
Do góry