reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pasy bezpieczeństwa??

reklama
Ja zapinam pas tak aby znajdował się pod brzuchem i udaje mi się to bez redukcji, więc spróbuj pokombinować ze swoim pasem, mój daje się zapiąć na różnych wysokościach.

 
Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest adapter do pasów bezpieczeństwa, znajomy pracuje w ratownictwie medycznym i był świadkiem dwóch wypadków, w których dzięki nim i mama i dzidziuś w brzuszku wyszli z wypadku bez szwanku... Ja sama używam - na szczęście, odpukać, nie musiałam sprawdzać ich skuteczności...
 
Możesz kupić sobie nawet nowy fotel samochodowy, może to rozwiązałoby lepiej sprawę. Ja zastanawiam się nad takim jednym od Recaro. Firma produkuje fotele, które wzbudzają zaufanie - wyglądają na solidnie wykonane, a w dodatku (co najważniejsze) bezpieczne. Może któraś z was wie z własnego doświadczenia, czy moje odczucia są zgodne z rzeczywistością?
 
Nie słyszałam o tej firmie,jeśli możesz to wstaw zdjęcie takiego fotela. Bo jeżeli chodzi o zapinanie pasów,to jest kilka technik,tak aby nie uwierały brzucha mamy.
 
Do góry