reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Dziendoberek!!
Wpadlam rano przekazac radosna nowine i ucieklam bo jechalam malego zawiezc i z Wika do ortopedy.
Milo sie dzis zaskoczylam bo w przychodni mialam numerek 28 i czekalabym z 4 godziny ale panie mi same zaproponowaly ze mam wejsc pierwsza bo mam takie prawo i tym sposobem mi sie udalo:tak: podziekowalam ladnie a moja wizyta trwala zaledwie 10 min. Co do Wiki to ma prawidlowa budowe nozki tyleze wadliwie stawia palce do srodka ale to nie jej wina i tego juz nie zmienie moge jedynie jej kupowac dobrej marki buty typu BARTEK:tak:
Potem zaliczylam zakupy a tam znow mialam niecodzienna sytuacje jakis dziadek goni mnie po parkingu ile mam w wozku 1zl czy 2 bo on chce moj wozek wiec mowie ze 1 zl ale ma sobie wziasc wozek i nic mi nie dawac.Tak biednie wygladal a mnie zaraz zal takich ludzi:tak: wiec mysle sobie nie zbiednieje i nie wzb:tak:ogace sie a mam lepsze samopoczucie ze zdrobilam cos milego.
Teraz spadam do kumpeli na kawke.

Gusiu sciskam i trzymam kciuki za tate
Czarna no i ciebie widze zly humorek dopadl:baffled:
Dorka juz lepiej???
Agniesia i jak sa jakies skurczyki??
Justys nie martw sie bedzie dobrze juz niedlugo maluszki beda z nami:tak:
Tez widzialam takie malenstwo dzis w przychodni i az mi serce sie scisnelo z zalu ze moje moge juz miec a ono sie nie spieszy:-(
Ewela i jak reakcja rodzicow??
Wanilia wiem ze to juz trzecie i nie ta sama euforia ale nam tez nie jest lekko bo dzieci szkolne i tu wyprawke(pewnie sami musimy sobie radzic) ale milo by bylo gdyby ktos spytal czy spioszka, pampersow albo czegos nam nie potrzeba.Mieszkam z rodzicami i widza jak mamy duzo wydatkow a nawet jesli to trzeci wnuk to jednak wnuk!! i mozna by sie jakos zainteresowac-przykro mi szczerze ci powiem:-:)-(
Za to tesciow to pierwszy wnuk ale oni to maja inna sytuacje i tu nie mam pretensji
Narazie spadam potem sie odezwe
 
Trina witaj - ja jeszcze nie rodziłam, ale z tego co opisujesz to właśnie jest czop śluzowy.
Może wyciekać w małych ilościach jak też i w większych.
Podbarwiony krwią lub nie.
 
Witam w czwartek:tak:znowu piękny słoneczny dzien:-D:-D:-Dmiałam dzis jechac na pobranie krwii, ale poł nocy nieprzespałam i dopiero rano mi sie zachciało wiec padłam:sorry2::sorry2:jutro pojade.
Gusia bardzo mi przykro z powodu Twojego taty i wujka, trzymaj sie.
Miłego dnia zycze, mnie czeka wizyta w Urzedzie pracy:wściekła/y::wściekła/y:i jeszcze zakupy.pappa
Minisia rodzice dopiero wracaja w piątek wiec jeszcze niewiem
A mam jeszcze pytanko od tygodnia zauwazyłam ze nieleci mi juz siara, tak to mi ciekło duzo, szczególnie w nocy, a teraz nawet kropelki niema, myslicie ze to moze mniec wpływ na moje karmienie?
 
Ostatnia edycja:
justynko napewno nie pół roku;)
Marma miało być ładnie, a jest nieciekawie
Kaka to ja caekam na te promyczaki
gusia tak mi przykro. Tato napewno szybko dojdzie do siebie


Ja tez musze pomyśleć o pakowaniu. Teraz siedze na kapie bo robiłam sobie przerwe w prasowaniu. Dziś SR, potem jade do jobu, potem do gina by poprawił zwolnienie. Więc nie wiem kiedy ja dzisiaj zjem obiad, jakaś przymulona dzisiaj jestem.
 
dzieki wam wszystkim za słowa otuchy, trzymam sie i wiem ze bedzie dobrze bo rozmawiałam z lekarzem, tylko tak mi jakos ciezko, rok temu zmarła mi mama teraz wuj a do tego ten zawał taty troche sie tego na zbierało, ale dam rade aby tylko nasza kruszynka była zdrowa bo mimo zapewnien pani doktór ze jest wszystko ok to i tak martwi mnie troszke ten mały obwód brzuszka Wikuni choc jak to lekarka powiedziała najwyzej bedzie chudziutka ale jes zdrowa wiec pocieszam sie tym faktem na tyle ile pozwala mi obecna sytuacja
 
Wanilia zycze szybkiego powrotu do formy, tule Cie mocno, trzymaj sie!!!
Czarna jak porzadki u Ciebie nie pomoga odreagowac to zapraszam do mnie:tak:

U mnie sliczny napis pod suwaczkiem...ale co z tego.Mala ani mysli wylazic, uparciuch.W nocy nie bylo skurczykow, raczej takie klucia, ale dosc bolesne.
Seksu z mezem tez nie bylo bo sie z nim poklocilam i sie nie odzywamy.Jak ja chcialam to on akurat musial isc zagrac chociaz jeden mecz na kompie, bo nie mogl wytrzymac, a jak wrocil o 1 w nocy to powiedzialam ze ma mi dac spokoj i mnie nie budzic.Tak mnie wkurzyl ze nie moglam zasnac, gdyby nie moja mama za sciana to bym mu dala popalic:wściekła/y:
 
reklama
dzien doberek:-) Ja jak teraz patrze przez okno to az jakos lepiej sie czuje, slonko swieci i jest naprawde znosnie, takze moze naprawde bedzie prawdziwa polska jesien, ciepla i kolorowa:tak:
Kaka ja tez kiedys wyslalam smsa do takiej telewizyjnej wrozki, ale nic konkretnego mi nie napisala, a smsy typu: rozlozylam dla ciebie karty, to co ujrzalam powinno cie zainteresowac. Jesli chcesz wiedziec o co chodzi wyslij smsa na 73212:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dprzychodza do teraz ale juz na nie nie odpisuje:-) Ale kiedys bylam u wrozki i tarocistki, i powiedzialy ze bede miala dwoje dzieci, chlopca i dziewczynke, wiec moze jest cos na rzeczy z tymi wrozbami, chociaz trzeba do nich podchodzic z przymrozeniem oka:-p:happy2:
Ja dzisiaj tez bede pakowala torbe do szpitala, zobaczymy jak mi pojdzie, bo nie wiem dlaczego ale uwielbiam sie pakowac;-)
M. mial wczoraj poodkurzac, ale pozno wrocil i zaraz bede musiala sama sie z tym zmierzyc, a na sam widok tego urzadzenia zwanego odkurzaczem mam dreszcze, tak bardzo nienawidze tego robic, ale coz jak mus to mus.
Narazie mamausie.

No to właśnie taka wróżka:tak: Teraz dostałam smska że może jakiś rytuał oczyszczenia dla mnie zrobić i mam wysłać sms o treści tak na numer....

Kaka też dostałam TAKIEGO smsa :-D:-D:-D:-D, albo sie jutro rozpakujemy, albo to "pic na wodę fotomontaż". Prędzej to drugie......:cool:

.

Może tym razem się nie pomyliła??

Dziewczyny pomóżcie.
Dostałam kolejne pisemko z Zus o treści:
Lekarz oczecznik Zus postanawia przyznac Pani świadczenie rehabilitacyjne na okres 05.09.08 do dnia 03.11.08 w wysopkości 100% wynagrodzenia. Swiadczenie ma być wypłacane przez płatnika Składek i Zus prosi o podjecie wypłaty.

Czy to oznacza że dostanę jakąś dodatkową kasę??
W pierwszym pismie z Zus dostałam świadczenie rehabilitacyjne na 3 miesiace od 11 października...nic nie rozumiem z tego wszystkiego.
 
Do góry