reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2017 - nowe mamy

To podobnie u mnie. Tez mam dluga liste. Nie musze kupowac lozeczka oraz przewijaka, bo dostane od kuzynki, ale za reszta sie rozgladam i wybor wozka sprawia mi najwieksza trudnosc. Po pierwsze wybor jest ogromny, a ceny zawrotne. Mysle, za 3 w 1 (gondola, spacerowka oraz siodelko do samochodu), wiec jak ktoras mama ma sugestie to tez chetnie poczytam :)

Ja pomalowalam pokoj i polozylam nowa wykladzine dywanowa. Jest swiezo i czysto :) Ale jesli sie zdecydujesz to najlepiej, abys nie wdychala farby. U mnie zapach utrzymywal sie dosyc dlugo, kilka dobrych tygodni. Na szczescie ten pokoj jest na pietrze, wiec nie musialam tam chodzic i dopiero bede sie tam wprowadzac jak juz wszystko skompletuje.

ps. ja tez troche panikuje. Najbardziej sie obawiam opieki nad takim malenstwem w pierwszych tygodniach ciazy. Ale poki co hormony dzialaja na mnie uspakajajaco, oby jak najdluzej :) aaa i porodu tez sie boje..;/
Witam jestem z lipcowek więc świeżo ;) nie radzę malować już tak późno pokoju bo zapach długo zostaje a poza tym jeśli chłopak to zdarza się bawić z strażaka :) tak z 3 lata nie malować ;)

Ja kupiłam wózek riko brano Natural i jestem bardzo zadowolona, jest w 3w1, a chodzą za 1500-1900 zł więc baaardzo przystępne cenowo.

Maleństwo tylko wydaje się takie delikatne przez 1-2 doby i obchodzimy się z nim jak z jajkiem. Ja w szpitalu już chwytalam małego już dużo pewniej niż mąż który dopiero uczył się w domu.

Jeśli mogę coś zaproponować, to warto jak już będziecie w sPitalu i wyjdzie ze musicie dokarmiac maleństwa to w ciągu tych 2-3 dni aby partnerzy kupili takie samo mm jak w szpitalu.

Rodzilam w szpitalu praskim więc opinie już napisałam na odpowiednim wątku na forum. Ale jak coś na parę pytań mogę odpowiedzieć.


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam jestem z lipcowek więc świeżo ;) nie radzę malować już tak późno pokoju bo zapach długo zostaje a poza tym jeśli chłopak to zdarza się bawić z strażaka :) tak z 3 lata nie malować ;)

Ja kupiłam wózek riko brano Natural i jestem bardzo zadowolona, jest w 3w1, a chodzą za 1500-1900 zł więc baaardzo przystępne cenowo.

Maleństwo tylko wydaje się takie delikatne przez 1-2 doby i obchodzimy się z nim jak z jajkiem. Ja w szpitalu już chwytalam małego już dużo pewniej niż mąż który dopiero uczył się w domu.

Jeśli mogę coś zaproponować, to warto jak już będziecie w sPitalu i wyjdzie ze musicie dokarmiac maleństwa to w ciągu tych 2-3 dni aby partnerzy kupili takie samo mm jak w szpitalu.

Rodzilam w szpitalu praskim więc opinie już napisałam na odpowiednim wątku na forum. Ale jak coś na parę pytań mogę odpowiedzieć.


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom


Co do malowania to zalezy w jakim stanie byl pokoj i czy mamy mozliwosc spania w innym pokoju przez kilka/kilkanascie tygodniu. Ja zrobilam remont pokoju mojego i dziecka i byla to najlepsza decyzja. Jest swiezutko i pieknie. Przy okazji gratuluje maluszka :) Ja juz tez sie nie moge doczekac. Ale wozka ciagle nie mam. Zamawiam na bank na dniach bo nierzadko trzeba czekac kilka tygodni na dowoz ;/
 
To jest wątek dla nowych mam - wiec zapraszam NOWE MAMY do udzielania się tutaj .
Jest WAS sporo , bo duzo dostaje wiadomości do dołączenia do wątku zamkniętego.
Niestety do ZAMKNIĘTEGO wątku nowych mam już nie przyjmujemy .

Proszę o zrozumienie i trzymam kciuki za rozkrecenie tego wątku [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 28t4d [emoji594]

niestety watek sie nie rozkrecil. Nadal nie rozumiem dlaczego grupa zostala przeniesiona i reszta mam odizolowana ;( Jesli chodzilo o dodatkowa prywatnosc to wystarczylo zalozyc prywatna grupe na fb, a nie izolowac garstke mam jakze w waznym momencie zycia.
 
Drogie Październikowe mamy ( przynajmniej te nowe)! Mam nadzieję, że nie uznacie postu za głupi, niepotrzebny spam ( jeśli za takiego to uznacie oczywiście usunę post). Jestem studentką 5 roku psychologii i zmagam się obecnie z pisaniem pracy magisterskiej. Interesuje mnie seksuologia, a w szczególności perspektywa osób oczekujących na swoje dziecko, bo niestety perspektywa ta często jest pomijana. W książkach seksuologicznych często seksualność i płodność są sprowadzane do tylko do antykoncepcji... Dlatego postanowiłam przeprowadzić moje badania, które obejmą obecnie przyszłe mamy w Polsce i Szwecji ( kto wie, może będę mogła rozwinąć kiedyś te badania, objąć nimi jeszcze więcej kobiet?).

Badanie skierowane jest do kobiet i mężczyzn w związkach nieformalnych oczekujących na swoje pierwsze dziecko. Będę bardzo wdzięczna jeśli znajdą się tutaj osoby, które będą mogły i chciały wypełnić ten kwestionariusz.
Link do: Intymność i satysfakcja seksualna wśród par oczekujących na swoje pierwsze dziecko
 
Paula foto jest specjalny wątek dla reklamy i tego typu usług. Ktoś będzie chciał to znajdzie go. Proszę nie spakować, bo widziałam że na każdym wątku ciazowym jestes, czy to oczekiwanie, czy to np przy skracaniu się szyjki.

Ulaliszew również dla studentek jest osobny wątek do pomocy pisania pracy magisterskiej.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam mamusie[emoji4] przepraszam, ze naruszam wasz wątek i zaznaczam, ze w inne posty nie zaglądam..Urodzilam synka koncem maja i mam mase ubranek po nim..Moze ktoras czegoś szuka?Ceny naprawde atakcyjne bo chce sie tego pozbyc.

 
Witajcie,
jestem z forum mam sierpniowych :)
Mam do sprzedania nowe pudło Pampers New Baby Dry 100 szt r. 2 za 35 zł. Odbiór osobisty w Siemianowicach Śląskich lub wysyłka (proszę zaproponować). Pozdrawiam, kontakt tylko na priv :)
 
Wchodzę po paru miesiącach na forum chcąc sie dowiedzieć co u babek słychać i nie wierze w to co się tutaj stało. W ten chory podział. Aż chyba nie będę tego komentować.... szukałam tak debilnego rozwiązania na forum mam które rodzą w innych miesiącach i na szczęście nie znalazłam.
 
roza ale ty jesteś kochana w zamkniętym wątku [emoji4]
Jak nie wiesz co i jak napisz na priv.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 20.09.2017 - 38+2 [emoji594]
 
reklama
Wchodzę po paru miesiącach na forum chcąc sie dowiedzieć co u babek słychać i nie wierze w to co się tutaj stało. W ten chory podział. Aż chyba nie będę tego komentować.... szukałam tak debilnego rozwiązania na forum mam które rodzą w innych miesiącach i na szczęście nie znalazłam.

Zgadzam sie...tez nie rozumiem tego podzialu!
 
Do góry