reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Agusinka malutka niespokojna jest jedynie w dzień w nocy od 2 tygodnia ( nie zapeszając i nie zachwalając) wstaje co 2- 3 godzinki. Zuu tylko ją tuli, całuje, robi cacy, daje cześć, każe jej wstawać i się bawić ;-) więc jest git. Czasem zrobi coś za mocno, ale generalnie jest ok. A daje rade z nimi, bo Mamcia mi pomaga :-) , martwic się zacznę jak już mamcia pojedzie.
A jak malutka się czuje?
 
Bry.
Sarisa
mam nadzieję, że te kolki Poli szybko miną. Ogromnie się cieszę, że Zuuu tak świetnie się z siostrą "dogaduje". Odnośnie Twej wiadomości i pytania o rączkę Oliwii, nie chciałam pisać o 5.14 więc napiszę tu albo później bo nie wiem jak często zaglądasz. Nadal opuchlizna jest i ją boli ale podobno taki stan może się utrzymywać do 3-4 dni, po czym w miejscu kłucia powstaje guzek który też pobolewa ale już mniej i nawet do 2 tygodni schodzi. Dziękuję za info odnośnie zazdrości/niezazdrości Zuu w stosunku do Poli. My też Oliwii od początku mówimy, że będzie miała siostrzyczkę albo braciszka ale bez entuzjazmu. Czasami jak zapytam czy się z fasolką przywita to ciumnie mnie w brzuch, i zapyta "Jak się masz Fasolek" ale b. rzadko. A mogłabyś mi napisać jakie te książeczki kupowałaś dla Zuu?
Agusinka no 10 chłopa w jednym baraku - pozostaje im tylko współczuć, zwłaszcza w takie upały ;-)
Czarodziejka zdrówka dla Krzysia, żeby mu szybko przeszło już a Ty nie szalej tak w tej pracy.
Oliwię też przytulam dopiero jak się uspokoi po histerii i robię wykład face to face.
 
witam.U Nas pogoda do bani pada deszcz,wieje bardzo ale nadal ciepło:eek:
Kamil marudzi bo chce iść na plac zabaw to mu tłumaczę że deszcz leje a on płacze:confused2:
Dobra zmykam bo nie daje mi spokoju i mnie szarpie że mam iść z nim na łóżko:sorry:
 
I ja się witam
widzę, że jak ja mam czas to reszta nie :-( ehh a myślałam, że kogoś tu zastanę o tej porze :-) i wkońcu odpocznę, bo chatka posprzątana. Obiadek ugotowany, kilka ozdób na głowe zrobiłam i chciałam BB odwiedzić, a tu nikogo nie ma :-( a buuu
 
Baśka oj trochę to drogie zakupy ale pamiętam jak 3 lata temu urządzaliśmy nasze mieszkanie :-)
Uwielbiam takie zakupy :-) Tylko mieć Złotą Kartę i pełne konto i szaleć można ;-)
A Sariska gdzieś już poszła .... :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry