reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

reklama
zapomniałam się pochwalić że w ubiegły czwartek byliśmy na USG przez ciemiączko i jest wszystko SUPER przy okazji jako że USG robił nasz ortopeda to spojrzał na bioderka i też wszystko wygląda bardzo dobrze z czego się bardzo cieszymy.
no i bardzo dobrze, tak trzymac :)
 
Akaata wielkie gratki!! Taki widok cieszy serce prawda??!! :-)
A nam sie jakieś zgrubienie na rączce po zastrzyku zrobiło, długości ok 1,5 cm. Twarde i czerwone, przez co Adulek jest niespokojny. Kładę go tylko na jedną stronę, bo widzę, że boli go ta ranka
 
Akaata wielkie gratki!! Taki widok cieszy serce prawda??!! :-)
A nam sie jakieś zgrubienie na rączce po zastrzyku zrobiło, długości ok 1,5 cm. Twarde i czerwone, przez co Adulek jest niespokojny. Kładę go tylko na jedną stronę, bo widzę, że boli go ta ranka

salamandra- to zgrubieie to po szczepionce?
Antonio też to ma -a dziś minął tydzień od szczepienia jak pamiętasz pisałam o tym . Na szczęscie jego to nie boli i jest ok, a to zgrubienie robi się coraz mniejsze- to podobno normalny odczyn poszczepienny a ja miałąm czarne myśli. Lekarz kazał mi smarować altacetem i nie rozmasowywać tego- samo zniknie
 
Stanęłam dziś na wagę z mała i okazało się, że wg mojej domowej wagi dziecię nic nie przybrało przez 3 tyg. Poszłyśmy więc na wagę do przychodni - odrobinę lepiej, bo jednak 170g do przodu, ale to i tak sporo za mało. Zrobimy dziś morfologię, z wynikami jutro albo w piątek do pediatry i zobaczymy co dalej. Lekarka mnie uspokaja, że mała dobrze wygląda, humor dopisuje, ale lepiej sprawdzić co i jak. Ehh, dawno nic się nie działo...

basia - super!
akaata - gratki dla dzielnej córci
 
jejku dziewczyny wasze dzieci juz maja zeby! moja sie ciagle slini i paluszki non stop w buzi ale zabkow nie widac:tak:

Nie bój nic, przyjdzie czas- u Julinki tak samo- produkcja śliny na całego a zebow niet;-)

Za to gratulacje dla dumnych posadaczy pierwszych kasowników :-D
 
skórki nie można odsuwać bo małego to boli - trzeba myć ale okrągłym ruchem chwytasz koniuszek i rolujesz jakbyś chciała w palcach małą kulkę ulepić

zapomniałam się pochwalić że w ubiegły czwartek byliśmy na USG przez ciemiączko i jest wszystko SUPER przy okazji jako że USG robił nasz ortopeda to spojrzał na bioderka i też wszystko wygląda bardzo dobrze z czego się bardzo cieszymy.

to super
dzieki za instrukcje mycia ptaszka
spróbuje zastosowac bo ja tez mam z tym problemy a u znajomych meza tez byl zabieg wiec wole myc

AkaatA
GRATULACJE DLa Oluni!!!
 
salamandra- to zgrubieie to po szczepionce?
Antonio też to ma -a dziś minął tydzień od szczepienia jak pamiętasz pisałam o tym . Na szczęscie jego to nie boli i jest ok, a to zgrubienie robi się coraz mniejsze- to podobno normalny odczyn poszczepienny a ja miałąm czarne myśli. Lekarz kazał mi smarować altacetem i nie rozmasowywać tego- samo zniknie
po szczepionce. Dobrze, że u Antosia zanika. Też altacetem smaruję, więc bedę dobrej mysli
 
reklama
my dzisiaj byliśmy na szczepieniu :-) Q na początku śmiał się... jak pani go ukuła to się wydarł w niebogłosy ale po minucie ucichł i się znowu śmiał...

ale powiem wam dziewczyny, że ciesze się, że pediatre mam w wawie a nie na tym moim zadupiu... bo ta tutaj to mnie dzisiaj podirytowała... miała pretensje, że dziecko nie jest dalej na bebilonie pepti i zaczęła mi wmawiać, że to wcale nie jest produkt mlekozastępczy (to ciekawe, b każdy inny pediatra i apteki tak właśnie to nazywają), a mleko hydrolizowane... no taaaa i co jeszcze ?? mlekiem hydrolizowanym jest bebiko/bebilon HA no ale co ja się tam znam i moja pediatra... no ale do rzeczy... ona mi walnęła tekst, że dziecko, które musiało dostać bebilon pepti powinno być na nim aż do ukończenia roku :szok: no sru tu tu tu... powiedziałam jej, że taką decyzję podjęła nasza pediatra, a ona że rozumie, ale chce mnie uświadomić... no a po co mi to teraz ?? no i jak powiedziałam, że poza mlekiem dostaje już marchewkę i jabłko to prawie mnie wzrokiem zabiła... a niech ją szlag... no... ale na szczęście z tą panią mam do czynienia tylko przy szczepieniach, bo u mnie Pentaxim kosztuje 130zł a w wawie 180zł... :eek: 50zł piechotą nie chodzi
 
Do góry