reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluchów

reklama
My na codzien nie czyscimy noska, chyba ze ma zatkany. Jak miala wlasnie katarek, to w ruch poszla frida i sol fizjologiczna do noska. Zrobilismy tez maly rulonik z watki, nasaczylismy sola fizjologiczna i przeczyscilismy nosek- wyszla taka duza "kozka" i bardzo to Milence pomoglo. Od tej pory jak narazie nosek czysciutki i nie zapchany i bez katarku :-)
 
ja wkraplam malutkiej po kropli soli fizjologicznej do noska czekam chwilkę i wyciągam glutki gruszką. Wychodzą piękne kozuchy :-D

Wodę morską też mam DisneMar - ale szczerze to nie wyobrażam sobie psiknąć małej do noska tym. Mi prawie nosa urywa a co dopiero takiemu maleństwu.
A Wy psikacie dzieciaczkom ??? jak reagują ???
 
Wodę morską też mam DisneMar - ale szczerze to nie wyobrażam sobie psiknąć małej do noska tym. Mi prawie nosa urywa a co dopiero takiemu maleństwu.
A Wy psikacie dzieciaczkom ??? jak reagują ???

ja tak samo; starszy juz sobie nie pozwoli, bo to bardzo nie komfortowe, wiec malucha tym bardziej szkoda mi meczyc - a przydałoby się, bo ma troszke zapchany nosek:(
 
Ja psikam i tragedii nie ma. Czasem jej mocno nie pasuje, a czasem w ogóle jej to nie rusza. Przy czym oczywiście jak mi głowę odkręca, to nie robię nic na siłę i czekam aż da sobie na spokojnie "psiknąć". Myślę, że właśnie odkurzacz mi w tym bardzo pomaga, bo ją uspokaja.
 
Hey Dziewczynki !
Zauważyłam, że Szymkowi troszkę krew poplamiła ubrania z pępuszka i powoli odrywa się kikut. Ale od rana już trzy razy go przebierać musiałam, bo z pępuszka jakby woda leci, nie ma zapachu, koloru, tylko mokre ubrania. Położyłam na pępek waciki, żeby mniej moczyły ubranka. Stąd moje pytanie? Czy pokazać to lekarzowi? Martwię się,czy go to nie boli:-( I czy to nie coś poważnego?
 
reklama
Do góry