reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja niemowlaka od A do Z

u nas na razie tylko wieczorem mamy mycie zębolków. Najpierw ja myje Isi a później ona sobie myje :-) musze ją tak ustawić, żeby nie widziała lusterka bo inaczej zaczyna sie przeglądać i koniec mycia :-D Używamy szczoteczki z babydreama, tej drugiej, "gumiastej". Mała mi używacie już pasty? hmmm..musze nad tym pomysleć, u nas tylko woda. A gdzie ją zakupiłaś?

a co do włosów to jedyne co zauważyłam to to, że jej bardziej sterczą :-p
 
reklama
My też myjemy szczoteczką baby dream ale tą już normalną i do tego wkońcu zakupiona pasta bobini powyżej 1 roku. Kupiła w carrefour cos około 5-6 zł. Myjemy rano i wieczorem ale zmobilizował nas pulmicort który niunie inhaluje rano i wieczorem. Niestety bedzie to trwało 3 miesiące a podobno często powoduje próchnice. Naszczęście niunia chętnie ząbki myje i pasta jej nie przeszkadza.
 
My też mamy szczoteczki z babydreama, używamy tej drugiej gumowej ale też zaczeliśmy powoli przestawiać się na tą trzecią z włosiem, tylko że Patryk wysysa z niej wode i ją gryzie :baffled: Narazie myjemy bez pasty ale chyba trzeba zacząć :blink:
 
reklama
My myjemy ząbki jak ja mam natchnienie i nie zapomnę :zawstydzona/y: Wszystkie szczoteczki z babydream młody gdzieś pochował i kupiłam jakąś zwykłą dla dzieci (z włosiem). Tym bardziej, że moje dziecię uwielbia konsumować szczoteczki. Zwykle mycie wygląda w ten sposób, że albo ja myję przez chwilkę a potem Wojtek sam gryzie szczoteczkę, albo nie pozwoli się dotknąć i tylko domaga się wręczenia mu szczoteczki. No i używam pasty nenedent baby.
 
Do góry