reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy godne uwagi

W szpitalu uzywalam Happy Belli. W domu Pampersa newborn zielono-zolte opakowanie. Niestety moj synek ciagle sie podsikuje. Nie wiem czy on tak ma czy to wina tych pieluch. Czasami przebieranie 5 razy w ciazgu dnia. Musze przetestowac ta dade i baby dream, ale to jak sie skonczy zapas pamperow.
 
reklama
pokah,skoro uzywasz newborn czyli twoj synek jest nowordkiem tak? to 5 razy wydaje Ci sie duzo? ja zmienialam Nadii z 10 razy dzinnie papmpersy jak byla noworodkiem. Teraz ide z 4 dziennie. Od poczatku do teraz uzywamy pampers
 
Ja z kolei skusiłam się na Huggisy i jak najbardziej polecam. Cena lżejsza od Pampersa i w tesco sporo promocji na nie było :)
Od ok 3mies życia Emilki wprowadziłam jej nocnik i żeby zejść z kosztów przeszliśmy na Dade -jedyna wada to gumki jej się przyklejały do pupy.

Obecnie leci 13mies :) i w ciągu dnia mamy majtki :) wkrótce też pozbędziemy się z nocy pieluch...
Wiem, że tu o pieluchy chodzi, ale musiałam się pochwalić :D
Polecam jak najszybsze przejście na nocnik bo to najlepsze jest dla pupy :)


Poważnie od 3 miesiąca nocnik? Czy to nie za szybko?

A pieluchy to najlepsze Pampers Sleep and Play - najtańsze z Pampersów, bardzo chłonne i miękkie. Happy od razu odrzuciłam - pupa synka była odparzona, są sztywne, skóra dziecka w ogóle w nich nie oddycha i wpijają się w ciałko. A na drugim miejscu po S&P stawiam Huggies'y! :)
 
a ja chyba musze zmienc pieluchy,obecnie uzywam pampers, baby dry i sa bardzo chlonne,ale co chwile sie przesuwaja i pampers laduje gdzies na boku,a cale ubranko mokre. Myslam nad pampers baby activ,moze beda bardziej elastyczne,albo sleep nad play.
 
a ja słyszałam że bardzo dobre i tanie są pampersy Dada (w biedronce). Ich producentem jest firma Pampers. Są cienkie i nie przeciekają. Ja od nich na pewno zacznę i zobaczymy :) mam nadzieję, że będę z nich zadowolona tak jak większość mam :) pozdrawiam
 
Ja uzywam pampers baby dry do tej pory, jeszcze nie zdazylo sie nam zeby Majka sie obsikala lub zeby pampers przeciekl, przesuwac sie tez raczej nie przesuwa. Ja dosc luzno zakladam pampersy, zeby jej nie uciskalo na brzuszek jak siedzi.
 
Dade kupilam kilka razy i wiecej nie mam zamiaru maly gdy raz nasikal pupa byla mokra do tego strasznie smierdza.Uzywamy pampresa active baby kupuje tylko na promocjach wiec cena znosna a gdy nie ma promocji kupuje pampers sleep & play ale nie maja elastycznych boczkow i to ich najwiekszy minus
 
Witam serdecznie :-)Uważam że pampersy są najlepsze chociaż ostatnio wypróbowałam Dade i muszę powiedzieć ze też są bardzo dobre a o połowę tańsze.Odradzam happy-szerokie,twarde i moje dziewczynki je przsikiwały.Pozdrawiam
 
U nas Dada na dzień a na noc i dłuższe spacery Pampers Active Baby. Na promocjach się opłaca, a jednak pampers są najlepsze, ale w ramach oszczędności po Dadzie nic się nie dzieje i nigdy nam nie przeciekły ani siuśki ani grubsza sprawa :-)
Babydream - katastrofa, mimo ze milutkie to grube i pęczniały jak tylko raz siknał. Pampers Premium care tez dobre bardzo ale "plaster miodu" przyklejał sie do pupy no i przeciekały bo nie mają na całości chłonnego wkładu.

Odnośnie chusteczek - jak macie kogoś za granicą to niech wam przywiezie chusteczki Hipp, są moim zdaniem rewelacyjne. Siostra na promocji kupiła mi 4 razy 12-sto pak. I płaciła 12 euro za 12 paczek to po 4 zł z groszem paczka. Na allegro kosmicznie drogie.

Edit. o opiniach o chyba wszystkich dostepnych pieluszkach i chusteczkach czy kosmetykach polecam blog dzieciowo.pl Rewelacja :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry