reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy godne uwagi

reklama
My używamy głównie Helen Harper z Carrefoura. Cena 21,19 bez znaczenia ile sztuk w paczce. Są chłonne, nie odparzają. Dla mnie super.
Godne polecenia są też te z Lidla.
 
Ja niedawno gdzieś na forum przeczytałam o nowych pieluszkach Bambino. Byłam, kupiłam i mogę polecić. Tak bym nie kupowała ale że akurat byłam w tesco a moje mi się kończyły wiec zaryzykowałam i kupiłam. Za taką cenę naprawdę warto ;) Miękkie w dotyku, fajnie dopasowują się do dziecka i mają to czego brakuje mi w niektórych innych pieluszkach- mocnych rzepów ;)
 
A ja polecam pampersy z Kauflandu są cienkie w miarę i przede wszystkim przewiewne można przez nie normalnie oddychać a cena też super 25 zł za paczkę. Polecam
 
My na początku używaliśmy pampersy ale szły jak woda a położna powiedziała nam, że wiele mam poleca dady. Sprawdziliśmy więc i jesteśmy zadowoleni. Odparzeń nie ma, nie przeciekają, rzepy trzymają i nic złego się nie dzieje.
 
Ja niedawno gdzieś na forum przeczytałam o nowych pieluszkach Bambino. Byłam, kupiłam i mogę polecić. Tak bym nie kupowała ale że akurat byłam w tesco a moje mi się kończyły wiec zaryzykowałam i kupiłam. Za taką cenę naprawdę warto ;) Miękkie w dotyku, fajnie dopasowują się do dziecka i mają to czego brakuje mi w niektórych innych pieluszkach- mocnych rzepów ;)
Mocne rzepy to faktycznie ważna sprawa szczególnie w tych większych bo zwykle się uczy dziecko robienia na nocniczek. A jak z chłonnością??
 
nie narzekam, są dosyć chłonne i co ważne długo utrzymuje się uczucie suchości. W Żabce są 2paki tych peluszek to możesz sobie kupić na próbę ;)
 
reklama
A ja polecam pampersy z Kauflandu są cienkie w miarę i przede wszystkim przewiewne można przez nie normalnie oddychać a cena też super 25 zł za paczkę. Polecam

Kupiłam raz i u nas się nie sprawdziły. Jak dla mnie numer 1 to Dada (szkoda, że za czasów mojej córy ich nie było ;-)).
 
reklama
Do góry