reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy okruszka :D

Ja też już się nie mogę doczekać tych pierwszych ruchów, ale na razie się nie denerwuję, bo wiem, że jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Ja w tym tygodniu czuję już wyraźne ruchy. Najlepiej czuje wcześnie rano (6-7) albo wieczorem koło 23. Przy każdym posiłku też czuje wzmożony ruch - raz mnie tak załaskotało, że aż podskoczyłam bo się niczego nie spodziewałam hehe
 
Ja najwięcej czuje wieczorkiem i jak leżę na plecach, a dziśmaluch zaczął tańczyć po wypiciu czekolady :-)
 
Dziewczyny..ale tu nie ma czym sie martwić.. niektóre kobiety dopiero po 20 tc zaczynaja cos odczuwać.. a regularne są od ok. 25tyg. ciąży (tak mi ginek powiedział). Wiec od razu mnie ostrzegł "prosze nie wpadac w panikę jak teraz Pani przez tydzień nic nie poczuje";-)
 
ja nie panikuję :) jakoś mi strasznie szybko teraz dni lecą, więc zupełnie się nie martwię. Muszę się na połówkowe badanie wyznaczyć za jakieś dwa, trzy tygodnie i czuję, że zleci strasznie szybko! :)
 
Kurcze ja chyba jeszcze nie czuję ... :-( Mówię chyba, bo nie jestem pewna czy to ruchy dzidziolka czy rewolucje w brzuchu :-D
Kłade się na pleckach, dotykam ręką brzusia i stukam delikatnie do maluszka. Czasem coś tam zabulga, ale nie wiem czy to to :-p
Oby do czwartku, do wizyty :-) Już nie mogę się doczekać jak zobaczę naszego szkrabka. A moze już płeć poznamy?
 
Hehe, Oska, u mnie to samo. Czasem nie wiem, czy to "motylkowanie" (tak mówię o wczesnych ruchach :-)) czy skręcanie kiszek. No nic, poczekamy. :)
 
To ja dziś o 4:30 dostałam chyba kopniaka, a potem lekkiego drugiego. To chyba maleństwo odganiało złe myśli, bo myślałam że nic nie czuję i że czasami kobiety martwy płód noszą. I zaraz upomnienie od maleństwa było. Nie wiem czy to to, bo byłam jeszcze na pół senna, ale coś mnie tak łupło że miałam uczucie, że szyjka mi odskoczyła:-D To było jak się przewracałam z jednego na drugi bok. Poczekamy to zobaczymy czy tak to ma wyglądać.
 
reklama
Dziewczyny widzę,że wasze maluszki siedzą w brzuszkach spokojnie,raz na jakiś czas dadzą wam znać o sobie. Moje bobo w regularnych godzinach daje takie hocki klocki,że aż się boję co będzie dalej:tak: najpierw czuję bąbelki a później dopiero pokazuje na co go stać,już nie wspomnę o tym,że jak zacznę się kiziać po brzuszku to już odstawia na całego dzidzia moja :-) Z córą w ciąży tak nie miałam bo ona była raczej leniwa ruszyła się raz na jakiś czas,nawet jak ją zaczepiałam to to olewałam ;-)
 
Do góry