reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

A u mnie moja KSIEZNICZKA wczoraj szalala od rana jak tylko sie polozylam to za kazdym razem kilka kopniaczkow bylo :-)
Raz wiecej a raz mniej czasem to takie mocne zaczyna kopac hihihi.Ale jak tylko sie kladlam czy siadalam to wiecej lub mniej dawala mamusi o sobie znac :-)
Dzis ju po 4 jak lezelam to mnie kopla kilka razy i teraz przy kompie rowniez KOCHANA TA MOJA KSIEZNICZKA
Wczoraj jak sie polozylam i 3 malam rece na brzuchu to po kopniaczku poczulam taka wielka kulke jak mi wychodzi z brzucha to bylo takie fajne moze cos wypyuchala ale niesty nie moglam tego zobaczyc bo juz bylo ciemno i tylko poczulam :-)

JEJKU JAK JA JUZ KOCHAM :-)
 
reklama
U nasz przedwczoraj Krzysiek dostał kopniaka od malucha:happy: Pierwszy raz poczuł kopniaczka. Jak ja kłade sie spac to dzidzia zaczyna fikołki robic;-)
 
Moj smerfik wczoraj rano szalał a pozniej to juz sporadycznie kopała. Dziś kilka razy sie ujawnił przez brzusio ale chyba sie przekrecił bo teraz cos czuje ale taki stłumione i przekrecania
 
Moja mała osztatnio nie daje mi zasnąć tak jej się wtedy bierze na szaleństwa:-D
A wczoraj to mnie obudziła o 4 rano tak mocno kopała:-D:-D
 
A mnie, moje Baby, ostatnio "przymusza" do czestszego chodzenia do ubikacji. Mam takie nagle kopniecie i czuje, ze zaraz mi pecherz peknie :) Rusza sie w calym brzuszku, kopie, puka. Julka wczoraj spiewala Dzidziusiowi :) Ciesze sie, ze i ona ma z tego frajde :)
 
Widze ze nikt nie pisze o ruchach :-(
Wiec ja napisze ja nie moge nic mowic o mojej OLIWI bo odkad zaczela kopac w 17 tyg i 3 dni tak kopie codziennie :-) raz bardziej a raz mniej ale to jest logiczne heheheheh
Ostatnio kopie wiecej i mocniej :-) teraz tez daje kopniaczki mamusi i moze jestem glupia ale juz sie doczekac nie moge kiedy mnie ONA w nocy obudzi kopaniem :-)
Narazie kopie w dzien w nocy moze tez ale ja nie czuje jak spie heheheh i czasem w dzien jak ONA ma lepszy dzien to mysle sobie ze ona chyba wcale nie spi hehhehe
 
A moja Weronisia raz kopie wiecej raz mniej ale odkad sie troszku ochlodzilo codziennie mam solidne kopniaki a od trzech dni budzi mnie w nocy swoimi kopniaczkami i tak fiksuje ze sapc nie moge ale co tam wazne ze kopie wtedy wiem ze z nia wszstko jest ok!!!
 
A ja teraz czekam na wystajacą stópkę albo główkę;-) M już kilka raz widział jak brzuch podskakuje jednakże jeszcze nie poczuł...
 
reklama
U mojego smerfa to jest naprawde różnie z tymi jego figlami. Nieraz tylko puknie a czasami tak fika ze sama siedze i sie smieje do brzucha tak sie trzesie:laugh2: Ale juz zaczyna pogrywac mi tam wew. co zbytnio mnie niecieszy, bo nielubie kilka razy w ciągu pół h wstawac do wc a tam nic niechce leciec:-p
 
Do góry