reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

reklama
U nas nadal nic i wątpie by do piątku cos sie pokazało, czyli jednak czeka na prześwietlenie.
Kurczę, naparwde zaczynam się martwic, że wyląduję z córcią w szpitalu.
 
painstopelek
mojej sąsiadki córeczka miała 1,5 roku jak wyszedł pierwszy ząbek. Będąc na weselu rozmawiałam z dziewczyną której synek też miał 1,5 roczku nim się doczekali zęba. Także głowa do góry, zrobicie prześwietlenie i będzie wszytko wiadomo.:tak:
 
Panistepelek nie zamartwiaj sie tak bardzo,kazde dziecko jest inne:tak:wyjda napewno tylko widac u Klaudii pozniej:sorry:Przeswietlenie pokaze gdzie sa:tak:i jak dlugo jeszcze,Mojego kolegi synek dopiero po roczku wyszedl jeden zabek i cisza a ma ponad 1.5 teraz:tak:kazde dziecko jest inne jak juz pisalam.trzymamy kciuki:tak:
 
Panistepelek wiem ze nie jest łatwo czekać na tego pierwszego ząbka:tak: . Może to dobrze ze zrobicie prześwietlenie , przynajmniej będzie wiadomo na jakim etapie są ząbki :tak:
 
kwiateczek - Byłam z córcia u doktórki niby po to skierowanie na prześwietlenie ale w końcu nie dała, bo po obejrzeniu dziąsełek stwierdziła, że nie będzie dawac, bo widzi, że niedługo będą szły. A ja tam nic takiego nie widze, no ale poczekamy.
 
reklama
Do góry