reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

reklama
Witam,

sama ciężko myślę nad imieniem dla mojego maluszka: Jak będzie dziewczynka to: Milenka albo Karolinka a jak chłopiec to Kacper. Chociaż co do imienia dla chłopca nie jestem przekonana- pomysł męża a sama jakoś nie mam pomysłu. Liczę że będziemy mieć drugą dziewczynkę:) A mąż już jest załamany że trzy kobiety będą nim rządzić:))
 
ladne , u nas to bylo tak ze na dlugo zanim jeszcze jakakollwiek ciaze czy cos planowalismy to zartowalismy sobie jak nasze dzieci beda sie nazywac kompletne zarty nic powaznie moj powiedzial ze hubert ja ze mi sie podoba julia i jak zaszlam w ciaze to stwierdzilismy ze tak bedzie wiec Hubert Julia albo Hubert I Julia;))) nie no jakby mialy byc blizniaki to bysmy juz wiedzieli;0))
 
Ewelinka ja też to imię wybrałam dla chłopca, choć sama jeszcze nie jestem pewna. Dla dziewczynki udało nam się z M bardzo szybko porozumieć i będzie Amelia, ale dla chłopca mi się mało imion podoba, a te które wybrałam - M mówi NIE. Kiedyś wpadłąm na imię Alan i powiedziałam M o nim, stwierdził, że najlepsze z tych, które zaproponowałam.
 
U nas będzie Kinga - to imię wybraliśmy już przy pierwszym dziecku, chociaż intuicja podpowiadała mi chłopaka, to jednak na wszelki wybraliśmy też imię dla dziewczynki. Teraz intuicja podpowiadała mi dziewczynkę - usg potwierdziło na szczęście, bo jakby coś to zostaje tylko King :-p tym razem nie mamy opcji chłopięcej :laugh2:
 
my dla dziewczynki też nie mielismy problemu z wyborem, będzie BLANKA i koniec..chłopca będzie nam trudniej nazwac:tak: mi się podoba Miłosz mężowi Remigiusz..dzisiaj jak zadzwoni zaproponuje mu Alanka:)później powiem Wam jak zareagował:)





 
Oj nie lada problem z tym imieniem. Koncepcje caly czas sie zmieniaja.
Dla chlopca....Bartek ..to najnowsza propozycja, moze zostanie :))
Dla dziewczynki...Hania, Basia, Lilianka, Ola
 
reklama
A ja od początku ciąży mam przeczucia na chłopca :-) na ostatnim usg niby chłopiec, ale to za wcześniej, żeby tak na pewno stwierdzić.. kolejna wizyta za kilka dni się przekonamy :rolleyes:

Evvka - chłopiec - ?
 
Do góry