reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszych maluszków:)

Dziewczyny może to wam się przyda:
bcbbboy.gif

bcbbgirl.gif

glit_itsagirl.gif

itsaboy.gif

Boyhelloki.gif

surpriseglit.gif

Twinsbg.gif

GirlFlowerHeart.gif

Luvboy.gif

Luvgirl.gif
 
reklama
grooha, dziekujemy:* przyda się napewno:))tylko pwnie troszke pozniej, jak juz plec poznamy:)
tylko w jaki sposob mozna to do podpisu wkleic?bo ja sie chyba nie orientuje..:(
 
Marthusia pisze:
grooha1 pisze:
Tak samo jak suwaczek. Wystarczy skopiować adres tego obrazka.
tylko zadne adres sie nie pokazuje..:(albo ja cos zle robie...

Przypomnij sobie jak wstawiałaś suwaczek. teraz najedź na wybrany obrazek myszką i kliknij prawym przyciskiem. następnie wybierz kopiuj adres obrazka, teraz ponownie przypomnij sobie jak wstawiałaś suwaczek i wklej adres obrazka za adresem suwaczka.
 
grooha, dziekuem za instrukcje:)mam nadzieje, ze jak bede znala juz plec to uda mi sie wstawic ten podpis:)
 
u nas z tej waszej metody wynika ze bedzie chlopczyk , z innej znalezionej na BB chyba metoda chinska wynika ze bedzie dziewczynka , moje kochanie ma przeczucia na dziewuszke a mnie wszystko jedno byle by bylo zdrowe , co sie urodzi czas pokaze ;D
 
co racja to racja, najwazniejsze zdrowie:)
mojej przyjaciolce, mamusi lutowej(rowniez z tego forum, tyle tylko, ze pisala w marcu:))z metody pierwszej wyszla dziewczyna i dziewczynke urodzila - wczoraj.
al rownie dobrze moze to byc zbieg okolicznosci!:)
 
mi z tutejszych metod przy jednej sie sprawdzilo przy drugiej nie :laugh:teraz wychodzi ze chlopak czas pokarze ;)dzis moja mama zapytala moja Natalie co by chciala siostre kolejna czy braciszka to powiedziala ze siostry juz nie chce,ze to musi byc braciszek i ma sie nazywac Dominik :laugh:bo tak ma na imie chlopczyk z ktorym sie wciaz bawi w przedszkolu i ktory jej kwiatuszki zrywal(juz powiedziala ze to bedzie jej maz, albo tata) :D no przydalby sie teraz kolejny meszczyzna w domu :D ale najwazniejsze zeby zdrowe malenstwo bylo ;)
 
reklama
widzew, przyszlosc corcia juz ma zaplanowana:))od kwiatkow zawsze sie zaczyna, hihih, jeszcze niedawno ja kwiatki w przedszkolu dostawalam, prosto z ogrodka zerwan:)ah, to byly czasy, ale swoja droga z moja "pierwsza miloscia" kontakt utrzymujemy nadal.a teraz sama mamusia bede:)
 
Do góry