reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

dziewczyny czy Wam też się tak nic nie chce jak mnie? :baffled:
Kawy nie piłam od miesięcy - jejku jak mi jej brakuje - totalne lenistwo mnie ogarnia....
Nic po prostu nic mi się nie chce, nawet leżeć przed TV mi się nie chce....
Koszmar jakiś :baffled:
 
reklama
hehehe a myślałam że tylko ja dostałam takiego lenia...ja też wpadłam w jakiś marazm i niechęć...może to ta pora...lato mija zimno sie robi...jakaś deprecha czy coś...

Dziewczyny takie pytanie mam do was....brałyście w ciąży Hemofer F ?? Bo mi lekarz zalecił ze względu na słabsze wyniki krwi...Biore też Falvit M ale to akurat same witaminki...No ale do rzeczy...Bardzo źle czuje sie po Hemoferze...Mam problemy z wizytami w wc, często robi mi sie niedobrze...i słabne...dziś odpadłam przy zlewie w trakcie robienia obiadu...te gorsze dni to zawsze wtedy kiedy biore Hemofer (bo jeden dzien Falvit a w drugi Hemofer)...Nic mi sie chyba nie stanie jak go odstawie do 3 wrzesnia bo wtedy mam wizyte a i wtedy moj gin wraca z urlopu....
No musiałam sie wyżalic.....
 
Hej.
Ja też nieraz mam takiego lenia, o którym piszecie, ale przy dwójce małych szkrabów czasem trzeba go pokonać.:baffled: Więc póki co cieszcie się, że możecie sobie na niego pozwolić.;-):rofl2:
A tak poważnie, to ja chyba sie cieszę, że lato sie kończy.:baffled: Nie wiem, czy ja się starzeję, czy co, ale w tym roku upały mi przeszkadzały i cieszyłam się jak było chłodniej.:baffled::sorry2:

Anik czy ja Cię przypadkiem dzis nie widziałam z pieskiem na spacerze tak po 19.30?:confused:

Adiva ja Ci nie pomogę, bo niebrałam Hemoferu nie brałam :no: Zresztą mi w ciąży zawsze poprawiały sie wyniki.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Asiulinka wiesz to chyba nie byłam ja :rofl2: bo o tej godzinie to siedziałam na interku.
Asiulinka czy Ty bywasz na placu zabaw z dzieciaczkami przed takim długim wieżowcem na Piotrkowskiej?
Jesli tak to mamy duuuużą szansę się spotkać bo ja właśnie w nim mieszkam
:-D:-D:-D
 
Adiva ja już nic nie biorę - więc niestety nie pomogę Tobie,
Ale wiesz jak moja siostra była w ciąży to po wszystkich lekach związanych ze zmniejszeniem anemii zawsze źle się czuła. Ten Hemofer to na co jest?
Ja np żle sie czułam po takich tabletkach musujących dla kobiet w ciązy i w końcu je odstawiłam a po witaminie B kompleks to w ogóle odpadałam.
Teraz jem dużo owoców i warzyw i wyniki sa OK więc nie biorę nic, sporadycznie tylko wypiję witaminy musujące
 
Baswes - gdzie jesteś?? Zaczełaś rodzić??
Odezwij się - bo aż się martwię, czy może już Majeczka jest na swiecie?
Daj znać koniecznie. W ostatnią niedzielę przejeżdżałam przez Nysę i tak sobie o tobie pomyślałam :)
 
Ja Was musze laseczki dorwać w końcu :-) Tylko nie wiem jak bo nie wiem jak wyglądacie...Moze byc cieżko :-D

Anik dzieki za odpowiedz...Wychodzi na to że każda z nas inaczej reaguje bo np.moja bratowa w 7 miesiącu łyka ten Hemofer non stop i czuje sie super po nim...Nie wiem od czego to zależy...Ale diete tez staram sie zmienic żeby nie musiec tego łykac :-) Zobaczymy po nastepnych badaniach

Asiulinko fajnie masz że masz po co wstawać i sie wysilać i że ktoś to docenia :-) U mnie radośc okazuje tylko pies :-D Mąż śpi bez przerwy bo ma same nocki ;-)

A baswes pewnie tapetuje jak szalona....czas jej sie juz konczy :-)

Qrde jak tak dobrze kombinuje to znowu wychodzi że ja ta najmłodsza....mam nadzieje że tym razem nikt nie bedzie mnie traktował "z gory" tak jak mi sie to juz niestety zdarzało...
 
A ja mam dziś doła potężnego - nie bylam w stanie nawet zjeś śniadania, które przygotował mi moj mąż i przyniósł do łózka. Nie wiem co się ze mną dzieje, jakaś straszna deprecha mnie dopadła. Ryczeć mi się chce a najgorsze jest to, że wczoraj stwierdziłam że mam dość wszystkiego i tej ciąży też. Boże jaka ja jestem GŁUPIA już sama na siebie nie moge patrzeć przez to moje zachowanie.
Mój mąż tak się zmartwił, że w nocy nie spał a ja obrażona jakby to wszystko była jego wina leżałam odwrócona tylkiem do niego. Ojej jak mi źle z tym wszystkim.
Jestem BEZNADZIEJNA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A do tego wszytskiego najgorsze bylo to jak mój mąż zaczął skarżyc na mnie do maleństwa i powiedział że mamusia jest okropna bo już ma dość ciąży buuuuuuuuuuuu to było okropne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hej dziewczyny! Jejku nie odzywalam sie bo nie mialam internetu przez 3 dni!! NIe zaczelam rodzic (naszczescie) niech moje Maleństwo jeszcze grzecznie czeka, lepiej donoszone urodzic:-)

Ale napisalyscie troszke przez ten czas musze teraz nadrobic!Nie przeczytalam jeszzce wszystkiego...Adivapytalas o hemofer? Jak to bierzesz tzn ze masz za malo zelaza (niska hemoglobine) ja mam na dolnej granicy cale zycie nie wiem czemu i biore co drugi dzien hemofer F i co drugi dzien Falvit. I czuje sie lepiej, bo bylam batdzo ospala wczesniej, wiecznie senna i slaba.

Narazie pozdrawiam i zycze milego dnia, poczytam troszke i pewnie cos jeszcze dopisze!
 
reklama
No własnie ja tez tak biore...ale teraz odstawiłam Hemofer i trzeci dzien biore sam Falvit i czuje sie super...A do wizyty mi kilka dni zostało wiec nic sie nie powinno dziać...No i oczywiście mam za niską hemoglobine...

Donoś kochana Majeczkę donoś...dojdzie nam nowa Opolanka :-)
 
Do góry