reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Tak pospac :szok:, Kubus wstał o 5 rano :wściekła/y::angry:, wiec Rubi ty jak dla mnie to sie wyspałas :-p;-)

Polatalismy dzisiaj chwile po sklepach ( nigdy wiecej w niedziele do Karolinki :wściekła/y:, pierwszy i ostatni raz, dojazd z Partyzanckiej przeszło 40 min :szok::angry::wściekła/y:).
Upatrzyłam jakis czas temu w Karolince dwie pary butków, na necie pokazywałam wczesniej M i były beeeeeeeeee, a tu na zywo cudne się okazały :szok::-D i tak Kubus ma nowe sandałki i butki sportowe (kolejne :-p) i jeszcze kilka rzeczy .... ja chciałam sobie jakiegos łacha kupic, ale nie miałam juz czasu nic ogladac :-( co za nowosc :-p
 
reklama
hej marychna ;-)

Scandia jest kolo Jyska i sklepu Baby Blue - wejscie "piesze" - brama na przeciwko szpitala na Reymonta a wjazd samochodem od Ozimskiej - na przeciwko Opolanina.
wchodzi sie drzwiami do Jyska i tuz przed wejsciem na sklep trzeba sie wdrapac po schodach na gore (schody sa po prawej stronie).
teraz powinien byc nowy towar, wyprzedaze sa na przelomie miesiecy ;-) najpierw rzucaja wszystko za 50% a kilka dni pozniej jest promocja "kazda rzecz za 3 zl" ;-)
 
Cześć Dziewczyny!
Dopiero do Was trafiłam (za dużo na głowie - 38t.c., remont i przeprowadzka do nowego mieszkania, ostatni rok studiów...) Mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie i poplotkujemy czasami?
Jestem z Nysy, w Opolu najczęściej bywam na onkologii z moją Mamą (więc mało przyjemne wizyty) albo na zakupach (ale te z racji wysokiej ciąży narazie odpadają).

Mam pytanie - o jakim Rolniku piszecie i jak go "namierzyć" na Allegro?

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki!!!
 
Rolnik to taki pawilon przy drodze wylotowej na Strzelce Opolskie a firma handlujaca tam artykulami dla dzieci to Natalex - nie wiem tylko czy tak sie na allegro nazywaja - Marcik chyba bardziej bedzie w temacie ;-)
 
również witam :) jestem Anka, mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu. W Opolu bywam co drugi weekend, bo dojeżdżam na studia. pozdrawiam serdecznie
 
Hej dziewczyny!

Widzę, że nas przybywa :-D fajnie :-)

Co do allegro, to ja niekumata za bardzo... wolę dotknąć, powąchać itp. a poza tym lubę taki shopping :-) baba jestem typowa i już.

ale nie powiem. kupiłam samodzielnie fotelik samochodowy dla małego - właśnie na allegro :-p


Mój malec coś ostatnio bardzo niespokojnie sypia w nocy. Jakiś płacze, wiertki, przebudzanie się. Nie mam pojęcia o co chodzi... Czyżby już te ostatnie trzonowce? Chyba trochę wcześnie?

Pozdrawiam cieplutko :-)
 
Czesc dziewczyny :-) super, że s coraz węcej :tak::-)

Z tego co pamietam to własnie na allegro Rolnik miał nick NATALEX, zawsze po miejscowosci mozna poszukac:-). Maja na allegro tylko minimalna czesc asortymentu:tak:

A u nas znowu nieciekawie, od rana na Witosa siedzielismy :-(
Kubus od niedzieli niewyrazny, w pon bylismy u lekarza i było ok osłuchowo. Ale wczoraj tak kaszlał, ze znowu pojechalismy i juz osłuchowo najlepiej nie jest :-( zaflegmiony na maxa :baffled: i juz mało brakuje do zapalenia oskrzeli, działamy aby nic wiecej sie nie rozwinęło.
Mnie od jakiegos czasu strasznie boli jakby skraj żeber, wizje zapalenia wyrostka, kamieni zolciowych, operacji juz miewałm:szok: ... usg mi zrobili i okzało sie, ze wszystko jest jak byc powinno a boli non stop :baffled:. Diagnoza: przyczepy żeber mam nadwyrezone i moze mnie bolec jedyny miesiąc:baffled: i mam nie dzwigac :szok:, no ciekawe jak to zrobic :szok:
 
Pierwsze promienie słońca
rosę pobudziły
na trawie
a w dłoniach
zapłakanej Magdaleny
kwiaty zajaśniały
wschodem Poranka
i serce mocno zabiło
na głos znajomy
a radość z tego spotkania
poruszyła muzykę dzwonów
roznosząc po świecie
wieść Tego Zmartwychpowstania

Monika Samol




(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

Na Wielkanoc od króliczka,
niech Ci wpadną do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
by mieć wszystko inne w tyle.

.............$...$....$
..........$................$
........$....................$
......$........................$
....$............................$
..$...............................$
.$.................................$
$.....................(ஜஜஜ)...$
$... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$
$..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$
.$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█)
---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@
-----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█)
-------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @
---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█)
---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@
..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█)
...........................(█) @......
.............................@(█) ...
......................(█) @.........
.........................@..........
......................@ ...........
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
 
reklama
Do góry