reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Arco gratki dla Nikosia!!! Zacznij kupować blokady na szafki:tak: Z tą wagą to wszyscy mi mówią, że niby przesadzam, ale ja strasznie niziutka jestem, jak to mówią-z metra cięta, ledwo 1,58 m wzrostu mam... i jak ma te 45 kg to naprawdę nie wyglądam jak anorektyczka...
 
reklama
jak ogarne z tym forum to dam fotke :) bo narazie ciezko mi się polapac

taka pogoda dzis ekstra,ze polazilam az mnie nogi bolą :)

zmykam na obiad.
 
ehhh... pogoda cudna a my chore :-(

jak zabami rzucalo z nieba to musialysmy noski wychylac z domu a teraz.... jak pech to pech :-(
 
A my dzis przypadkiem podczas spacerku załapalismy sie na grilla ..... wiosna w powietrzu ;)

Aniaf u Kubcia tez było mleko w cycuszkach, jak sie nie mylę (nazwe pamietam) to kwasem bornym sie przemyło kilka razy i był spokoj ;)
Arco super :)

Kubcio był juz w ZOO w tym roku, jakies 2 tyg temu z TZ ;)
 
Ostatnia edycja:
Ten dział forum jest lepszy niż nasza klasa po starcie. Nie dość, że rośnie w siłę to można się dowiedzieć ciekawych rzeczy :) Choćby np. wzrost Kamei :) Nieźle dziewczynki, staram się czytać raz na jakiś czas i nie mam zawodu. Pozdrawiam wszystkich :)
 
cześć forumowiczki i forumowicze :-) widzę że lista osób się powiększa - bardzo dobrze :tak:

kurcze nie odwiedzam was zbyt często bo czasu brak :sorry: nie wiem czy to przesilenie wiosenne się zbliża czy co ale zmęczona jestem okropnie a może po prostu to wynik tego że ciągle sama z maluchami :confused2:
dobra koniec narzekania :-)

pogoda piękna aż chce się życ :-p
AniaF spotkałam ostatnio twojego męża w sklepie i właśnie mnie natchnął na znalezienie jednak odrobiny czasu na forum :-)
w kazdym razie gratuluję wam ogromnie :-):-):-):-) super że Agniesia przesypia czasem nocki - aż mi się głupio zrobiło jak się o tym dowiedziałam bo mój wojtek po kilka razy w nocy lamentuje :baffled::baffled::baffled:
no i dzięki za słowa uznania z tymi zakupami ;-) ale uwierz mi że wcale tak kolorowo nie jest ;-) tylko czasem się zdarza że dzieciaki i pies są grzeczne :-p:-p:-p

Ania i mam pytanie jak to sie stało że twoja zosia ma skazę a nie jest już na pepti?
i czy zauważyłaś jakieś zmiany alergiczne odkąd podajesz jej mleko mod?
mój wojtek tez ma skazę i niebawem kończy rok a po roku już nie refundują pepti no i mam zgyza czy mu zacząć wprowadzać mleczne przetwory czy nie :baffled::baffled::baffled:

Kamea - ja patrzec na twój suwaczek nie mogę buuuuuuuuu
ja też mam taki wzrost co ty ale do twojej wagi to mi duuuuuużo brakuje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i właśnie na pocieszenie zjadam kawałek ciasta :-p:-p no to smacznego ;-)

dobra spadam idę oglądać usta usta ;-);-):tak::tak::tak:
i pozdrawaim wszystkich mocno - czasem postaram się zajrzeć :-)
paaaa
 
dwa bobry ;-) :-)

anik ;-) no w koncu ;-)
moja lekarka stwierdzila ze dzieci powyzej roku juz skazy nie maja (dlatego potrzebne jest zaswiadczenie od alergologa) :szok: ale dla mnie to dosc dziwne bo niby skad uklad immunologiczny ma wiedziec ze od dzis nie czepiamy sie bialka mleka???
poza tym czytalam ze pierwsza prowokacja zawsze przebiega pomyslnie i dopiero druga daje prawdziwy obraz...

ciepelko sie robi... musimy sie spotkac...

favola ;-) nie masz czasem jakiejs wizyty u lekarza w centrum??? moze biederka??? nie musialabys specjalnie dylac zeby sie z nami spotkac ;-) :-D

spadam poki co ale...bede Was sledzic ;-P
 
Bioderka juz po. na licealną chodze, szczepienie w pon ale idziemy w trojke.

ta prowokacja to znaczy,ze podaje sie alergikowi zwykle mm? i czeka się czy cos sie pojawi?
 
reklama
hmmm... bioderka bada sie kilka razy...
poza tym nam "ten trzeci" w ogole nie przeszkadza... no chyba ze on młodszy od Ciebie i beda mu staruszki przeszkadzaly :-D
 
Do góry