reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Anik ja dzisiaj pytałamlekarza co z tym mlekiem i skierowaniem. Skierowania mi nie dał bo powiedział że na razie jest czas :baffled: na razie dalej ma pić bebilon a jak skończy rok to zrobimy prowokacje i możliwe że wystarczy HA. mam odstawić seler, żadnych zupek pomidorowych ( a zrobiłam zapas :-() dwa dni rosołek na 3ci krupniczek, no i żadnych cytrusów
 
no nie mam...wynajmuje mieszkanie :-D

gdybym miala dom to teraz bym...

kwiatki sadzila
drzewka szczepila
stryszek sprzatala

i makaron gotowala :-D

no i widze tu ladny suwaczek - GRATKI raz jeszcze ;-)
 
Cześć Kobietki i mężczyźnie również:-)
Od rana już zabieram się za pisanie, ale zawsze coś "pilnego" mi wyskakuje:wściekła/y:
Anik jak ja Cie już dawno "nie widziałam" ;-)
TatusiuHunterka nr buta też mogę podać;-)Rozmiar prawie dziecięcy:-D Gdy K. kupował mi łyżworolki zagranicą, to powiedział, że gdybym miała stopę o rozmiar mniejszą to załapałabym się na cenę dziecięcą:szok::baffled:
Madziu gratki, gratki!!! Nawet ostatnio się zastanawiałam jak tam Wasze starania, a tutaj popatrz, jaki ładny suwaczek:-)
 
ten trzeci idzie do pracy po szczepieniu :p a ja z małą nie wychodze na spacer w tym dniu bo mi kolezanka poradzila,zeby zostac w domku(jej corka poszla na spacer po szczepieniu i się pochorowala) ostatnio tak zrobilam i Małgonia nie miala zadnych brzydkich obajwow (goraczka, marudzenie itp) a bioderka ostatni beda pod koniec kwietnia.

Rubi ty tez wynajmujesz? juz mam dosyc wynajmowania. w ciagu 5 lat z 8 razy zmienialam lokum ;/
marzy mi się chatka na wsi :) zreszta ja ze wsi pochodze to chce do swoich klimatow.hehe
czy wy szczepicie dzieci przeciwko ospie, odrze, rozyczce? kiedy ono jest? w 13msc zycia?
wiem odlegle terminy ale chcialam zapytac :)
 
reklama
cześć wszystkim :)
kurcze jestem padnieta....dzieci mnie wykańczają
karola na każdym kroku bije albo popycha wojtka - non stop ryk ..... dobrze że już śpią - chwila ciszy i spokoju

favola a nie jest to czasem świnka,odra i różyczka a ospa osobno?
wiemże tą3w1 to szczepi się jak dziecko skończy 2 lata a p ospie to jest dodatkowa płatna szczepionka ale dokładnie nie wiem kiedy się ją bierze chyba po roku (a może nie hmmmm nie pamiętam)

dziewcyzny czy wy słyszałyście ze w medicusie ma być pediatra w weekendy? jak ktoś tam bywa to plisss niech się zapyta przy okazji bo ja dodzwonić się niemogę a dziś taką rewelkę usłyszałam w pracy :D

w TV właśnie jest jakś chyba serial o rodzinie 3 chłopców + rodzice = zachowuje się tak jak ta mama :/
chyba muszę na jakiś relaks się wybrać :D czy ktoś jest chętny?

Madzia ale super to kiedy poród ?? Gratulacje :) :) :)

Rubi przerąbane z wynajmowaniem pamiętam ostatnie 3 lata i przeprowadzki 7 razy gggrrrrrrrr nigdy więcej!!!
a z tą skazą to kurde wojtek jużza chwilkę kończy ten nieszczęsny rok i nie wiem co robić :( za tydzień chyba pójde z nim do alergologa :(

Jadę na pink floydów tyryryryryryryryryryry

dziś położyłam spać karolę bez pieluchy - pierwszy raz - zobaczymy rano...albo jeszcze w nocy :D

dobrej nocki pa
 
Do góry